!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce
Ubytování

Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce

Camp Žižkov Prague se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov, uprostřed obytné čtvrti v areálu Pražačka a nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství aktivit k využití volného času.

Na své si tu přijdou jednotlivci i rodiny s dětmi. Ať už se jedná o venkovní sportoviště s celou řadou hřišť, tenisových kurtů, beach volejbal, venkovní i vnitřní plavecký bazén s dětským brouzdalištěm, nebo o letní akustickou hudební scénu v rámci unikátního Indian Baru, stylizovaného nápaditými dekoracemi severoamerických indiánů.

Zelená oáza klidu nabízí turistům jako jedna z evropských metropolí unikátní zážitek z cestování v podobě atmosféry tradičního kempu s táborovým ohněm a grilováním, v samém srdci hlavního města. Na své si přijdou jak milovníci obvyklého kempování v karavanech či stanech, tak i náročnější klientela, která upřednostňuje ubytování v přilehlém hostelu s dvojlůžkovými pokoji se sprchou a kapacitou 45 lůžek.

Možností sportovního vyžití je v areálu Pražačka celá řada. Kromě sportovišť a hřišť je v těsné blízkosti také cyklistická stezka, která vede rozlehlým parkem přímo do centra města. V pražském centrálním kempu také dobře využijí volný čas rodiny s dětmi. Na pozemku se nachází trampolína, pískoviště nebo dětské hřiště.

Za povšimnutí také stojí pravidelně pořádaný originální kulturní program, jako jsou dětská divadélka, dětské dny, dětské bazárky, workshopy, cestovatelské debaty či přednášky nebo velkoplošné videoprojekce sportovních přenosů.

Součástí kempu je i Indian Bar – dřevostavba s nápaditými dekoracemi severoamerických indiánů, jehož nedílnou součástí je nově vybudovaná letní scéna pro živé akustické koncerty různých hudebních žánrů. Součástí baru je také letní zahrádka s barem a jídly na grilu o kapacitě 150 míst k sezení.

Příjemné posezení najdete také ve venkovní kavárně nabízející nejen celodenní posezení ve stínu šeříků. Na své si zde příjdou milovníci dobré kávy servírované v příjemném bezstresovém prostředí mezi stromy a rozkvetlými květinami. Nechybí ani WiFi Free.

Zobrazit více