!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Judo pro dospělé - Judo club Seijin Praha
Letní sporty

Judo pro dospělé - Judo club Seijin Praha

Rekreační judo klub pro dospělé začátečníky a mírně pokročilé v Praze-Malešicích.
Judo club Seijin Praha 10 je nový judo klub, který je ojedinělý v tom, že je určen pouze pro dospělé začátečníky nebo mírně pokročilé. Na tréninku se tudíž nesetkáte s nikým, kdo má černý pás a judo ovládá tak, že vás to naopak od cvičení demotivuje. Při nácviku se zde nesetkáte ani s dětmi, jak tomu ve většině menších oddílů bývá.

V našem "rekreačním" judo oddílu si zvýšíte tělesnou zdatnost, zlepšíte obratnost a pohyblivost, a především proniknete do krásy juda. Později se judista může věnovat nácviku kata, ve kterých je možnost i soutěžit, věnovat se více sebeobraně, trénovat na veteránské soutěže nebo si jen tak cvičit pro radost a dobrý pocit.

Pokud chcete získat sebevědomí k lepší sebeobraně, zažít bezpečný boj podle pravidel, zlepšit kondici a naučit se základní techniky juda s individuálním přístupem profesionálních trenérů, přijďte k nám do tělocvičny na Prahu 10 a vyzkoušejte si první ukázkovou hodinu juda zdarma.  
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020