Úvod > Co chcete dělat? > Únikové hry ve VR Play Parku
Zážitky

Únikové hry ve VR Play Parku

Pustíte se do vesmírného dobrodružství Cosmos, kde budete muset včas utéct z vesmírné stanice? Nebo zkusíte odhalit plány šíleného únosce ve strhující detektivce Mind horror? Usedněte se svým týmem do jednoho ze dvou dobrodružství a nechte se unášet scenériemi mimo naši realitu.
V samém srdci Prahy – na Václavském náměstí si to můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Vrhněte se do řešení podivných záhad ve VR Play Parku.

Vydejte se za dobrodružstvím! Stačí nasadit brýle, vzít do ruky ovladače a… Počkat? Jaké ovladače? Ty tady nejsou vůbec potřeba! Díky nejmodernější technologii snímání pohybů vašich rukou si užijete celý zážitek, jako kdyby se odehrával ve skutečném světě. Unikátní příběhy a různé druhy úkolů postaví váš tým před výzvu, jakou jste dosud nezažili. 

Pustíte se do vesmírného dobrodružství Cosmos, kde budete muset včas utéct z vesmírné stanice? Nebo zkusíte odhalit plány šíleného únosce ve strhující detektivce Mind horror? Usedněte se svým týmem do jednoho ze dvou dobrodružství a nechte se unášet scenériemi mimo naši realitu. Veškeré úkoly a hádanky jsou vymyšlené do posledního detailu. Bez týmové práce se tu neobejdete. Jestli jste tedy spíš sólista, zaručeně budete mít problém.