Úvod > Co chcete dělat? > Selfie Market – první umělecká expozice zaměřená na selfie
Kultura

Selfie Market – první umělecká expozice zaměřená na selfie

První zábavní centrum v České republice specializované na selfie, v jehož expozici naleznete padesát interaktivních scenérií rozkládajících se na ploše 700 m², včetně malé kavárny s krásným výhledem přímo na Václavské náměstí.
V Selfie Marketu je umožněno stát se doslova součástí expozice a zachytit si na svůj mobilní telefon zábavné momentky, které poté mohou sdílet s přáteli, rodinou nebo na svých sociálních sítích. Jednotlivé scény vám poskytnou možnost cestovat časem a prostorem, na exotická místa, k historickým památkám, stát se součástí scén jejich oblíbených filmů nebo se dokonce neobyčejným způsobem v připravených designových zátiších setkat s uměleckou instalací světově uznávaných brandů a harmonicky tak splynout s prostředím svých oblíbených značek.

Kromě scén známých výtvarníků zde najdete také speciálně vytvořené expozice výběrových značek. Zamysleli jste se někdy nad tím, kolik bublinek obsahuje jedna láhev šampaňského? Odpověď na tuto otázku naleznete v Selfie Marketu v interaktivní scéně plné třpytivé krásy, požitku a radosti. Hravý přístup k umění, kultuře a sociálním médiím přijaly ve svých expozicích Selfie Marketu za své značky jako Moët Hennessy či Malai, ale těšit se můžete těšit i na selfie scény českých umělců jako je například český módní návrhář Dominik Plešinger.

Prostory galerie je možné si pronajmout pto pořádání soukromých akcí a focení.