Úvod > Co chcete dělat? > Šachový Václavák – šachová kavárna v EA Hotelu Juliš v Praze
Zážitky

Šachový Václavák – šachová kavárna v EA Hotelu Juliš v Praze

Šachovou kavárnu spojenou s prodejnou a půjčovnou šachových knih najdete v hotelu Juliš na Václavském náměstí v Praze. Šachy si zde můžete nejen zahrát, ale také online sledovat zajímavé šachové turnaje promítané na plátno. Užijte si šachovou partii v krásném a nekuřáckém prostředí.
Přímo na Václavském náměstí v hotelu Juliš najdete nejen kavárnu s šachovými stolky a kávou Lamborghini, ale také šachovou knihovnu s několika stovkami starých knih a časopisů. Nové šachové knihy si zde můžete koupit a pokud bude zrovna probíhat nějaký zajímavý šachový turnaj, můžete jej sledovat online přenos partií s promítáním na plátno jako ve sportbarech. Příjemné prostředí je doplněno bezplatným připojením k internetu.

Kavárna Šachový Václavák se nachází ve 2. patře EA Hotelu Juliš. Skládá se ze tří částí, a to z šachové části (5 stolků pro až 10 osob), hlavní části (55 míst) a letní terasy s úžasným výhledem do Františkánské zahrady (40 míst). V nabídce je mnoho druhů kávových nápojů, nealkoholických i alkoholických nápojů a také něco malého k jídlu. Na terase se v letních měsících koná také grilování.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021