Úvod > Co chcete dělat? > Studio thajských masáží Thai Fit v Praze
Lázně a wellness

Studio thajských masáží Thai Fit v Praze

Thajské masáže pomohou nejen zmoženému tělu po náročném sportovním výkonu, ale i vyčerpané mysli, která má za sebou náročný pracovní den. Přijďte si i vy osobně vyzkoušet nádherný pocit lehkosti a uvolnění, který se po thajské masáži dostaví.
Studio thajských masáží Thai Fit nabízí široký výběr masáží, které vám poskytnou certifikované thajské masérky.

Tradiční thajská masáž je starobylá léčebná metoda, spojující prvky akupresury a jógy, podobně jako japonská masáž shiatsu. Harmonizuje tělo, mysl i ducha a tím poskytuje příležitost k samouzdravování. Zakladatelem thajských masáží byl v 5. století před n.l. znalec ajurvédy Dr. Jivaka Komarabhacca, jenž v Thajsku převzal jméno Shivago Komarpaj a podle legendy byl osobním lékařem samotného Buddhy. Na rozdíl od klasické rekondiční masáže, která spočívá v hnětení měkkých tkání, thajské masérky pomocí prstů, dlaní, předloktí, loktů, kolen a chodidel kombinují akupresuru s protahováním, čímž uvolňují svaly, klouby, šlachy, chodidla, protahují páteř a dosahují celkového fyzického i psychického uvolnění klienta.

Ve studiu Thai Fit si můžete dopřát masáž lávovými kameny, reflexní masáž chodidel, čokoládovou masáž, thajské bylinné masáže, zeštíhlující kúry s masáží, olejové masáže, romantickou masáž pro dva nebo peelingové masáže. K dispozici je zde také sauna, cvičení jógy, pilates nebo cvičení proti bolesti zad. Vybírat a objednat si můžete procedury z pohodlí vašeho domova.