Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Trasa pro vozíčkáře Kunratickým lesem v Praze
Letní sporty

Trasa pro vozíčkáře Kunratickým lesem v Praze

Vozíčkářská trasa přes Krčský les je 5 km dlouhá a vede severní částí lesa, částečně po zelené turistické stezce. Napojit se na ní je možné v blízkosti Obchodního centra Chodov anebo hotelu Globus s restaurací Terassa.
Okružní trasa pro vozíčkáře je přístupná od Obchodního centra Chodov a od MHD (metro Chodov, bus U Kunratického lesa nebo Chodov) přes ulici U Kunratického lesa. Začátek trasy je na okraji Kunratického lesa u Památného dubu. Trasa je dlouhá něco málo přes 5 km, včetně příjezdu od OC Chodov.

Celkové převýšení trasy je 56 m a trasa je zařazena do 2. stupně obtížnosti. Na trase jsou 4 altány. Bezbariérové WC najdou vozíčkáři v hotelu Globus, kde je také možnost občerstvení.

BeActive Day – Dům jógy Chodov

Přijďte si k nám zdarma vyzkoušet lekci jógy. Ať už jste úplný začátečník a nikdy jste na józe nebyli nebo jste zkušený jogín, určitě si "svou lekci" vyberete.
Praha 11, Praha

Hot jóga

Lekce jógy ve vyhřátém sále na cca 38 stupňů. Lekce je příjemně protahovací s prvky fyziojógy.
Praha 11, Praha

Powerjóga

Tato lekce power jógy je vhodná pro ty, kteří již s jógou mají předchozí zkušenost. Ocení ji lidé, kteří mají rádi dynamické druhy cvičení a nevadí jim trošku se zapotit.
Praha 11, Praha

Jóga pro začátečníky

Chci vyzkoušet jógu – první nebo druhá lekce.
Praha 11, Praha

Relaxační jóga

Relaxační jóga a zvuková koupel tibetskými miskami.
Praha 11, Praha

Jóga pro zdravá záda

Přijďte si protáhnout ztuhlá záda a naučit se pracovat se svým tělem. Na lekci je nutná rezervace (telefonicky nebo e-mailem).
Praha 11, Praha

Drum Circle pro děti s rodiči

3. 10. 17.30, Skupinové bubnování s Petrem Šušorem pro rodiče s dětmi.
Praha 11, Praha

Na správné adrese

Co se stane, když se čtyři spolubydlící nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny si, bez vědomí ostatních, podají inzerát? To se dozvíte v komedii plné vtipných situací a nečekaných záměn z pera jednoho z nejznámějších autorů divadelních komedií M. Camolettiho. 
Praha 11, Praha

Aktivity v okolí

Dům jógy Chodov

Relaxujte, regenerujte, vzdělávejte se v největším jógovém studiu v Praze.
Praha 11, Praha

Kulturní centrum Zahrada

Najdete nás na Praze 11 nedaleko zastávky metra Chodov. Budova je bezbariérová a připravená i na nejmenší návštěvníky.
Praha 11, Praha

Taneční kurzy Praha 11 – Chodov

Street dance, Balet, Contemporary, Latin dance. Tanec pro děti, mládež a dospělé.
Praha 11, Praha

Wanadoo aréna v Praze

Unikátní místo plné sportování, především pro děti od 2 do 12 let.
Praha 11, Praha

Galaxie barev – robotická show a více než 12 světelných exponátů

V pražském obchodním centru Westfield Chodov vznikla Galaxie barev. Zábavní zóna, která svým vzhledem připomíná nekonečný vesmír plný světelných efektů, návštěvníkům nabídne největší robotickou show svého druhu na světě nebo zóny s interaktivním uměním, které si mohou vyzkoušet.
Praha 4, Praha

Vodafone PLAYzone Arena na Chodově

Vodafone PLAYzone Arena vyrostla v pražském obchodním centru Westfield na Chodově. Jedná se o multifunkční esportové centrum, rozkládající se na více než 1000 m², které je vůbec první esportovou arénu v Česku a na Slovensku.
Praha 4, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia Westfield Chodov

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 11, Praha

Megaplex Chodov – první megaplex v České republice

Největší tuzemské kino se nachází v nově zrekonstruovaném obchodním centru Chodov v Praze. Nabízí celkem 18 sálů vybavených tou nejmodernější technologií, široký výběr filmů i formátů, VIP sekci a rozšířenou nabídku občerstvení včetně teplé kuchyně.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Lokál U Zavadilů v Kunraticích

Nakročeno z centra Prahy nejprve do okrajových částí a pak i do jiných regionů má jeden z nejznámějších gastronomických konceptů u nás. V pražských Kunraticích nově otevřeli Lokál U Zavadilů.
Praha 4, Praha

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha

Top Hotel Praha

K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy. Hotel se pyšní několika restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní a vyhlášeným cateringem.
Praha, Praha

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha

Hostinec Ve Mlýně

Vychutnejte si kvalitní gastronomii v prostředí starého mlýna v Praze 4 – Krči. Jedinečný interiér vás vtáhne do prostředí starobylé vesničky, kde si posedíte pod modravou oblohou vedle klapajícího mlýnského kola a protékajícího potůčku.
Praha 4, Praha

První Pivní Tramway na Spořilově

Unikátní hospůdka na konečné tramvaje číslo 11 na pražském Spořilově nabízí nejen rozmanitý výběr piv od malovýrobců, ale také vynikajících pokrmů, které si k pivu můžete objednat. Interiér, laděný do "tramvajáckého stylu" dekorují staré dřevěné tramvajové lavice.
Praha 4, Praha

Hotel Villa Voyta na pražské Lhotce

V klidné vilové čtvrti městské části Prahy 4, přesto nedaleko od centra Prahy, najdete ve dvou budovách Hotel Villa Voyta. První budova je vystavěna v secesním stylu, druhá budova v moderním stylu. Dohromady tvoří jedinečný kontrast.
Praha 4, Praha

Restaurace a hotel Chateau St. Havel

Chateau St. Havel – wellness & golf hotel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek v Praze 4 – Krč uprostřed stylového anglického zámeckého parku s několika idylickými rybníky. Hotel nabízí kromě nadstandardního ubytování na zámku řadu dalších služeb.
Praha 4, Praha