Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Vodafone PLAYzone Arena na Chodově
Zážitky

Vodafone PLAYzone Arena na Chodově

Vodafone PLAYzone Arena vyrostla v pražském obchodním centru Westfield na Chodově. Jedná se o multifunkční esportové centrum, rozkládající se na více než 1000 m², které je vůbec první esportovou arénu v Česku a na Slovensku.
Herní zážitek na jednom místě. Vodafone PLAYzone Arena je otevřena každý den pro kluky i holky jakéhokoli věku. A nabízí veškerý servis: 55 herních počítačů, 8 konzolí, virtuální realita, živé esportové přenosy, bar i bistro s brutálně chutnými burgery. Přijď si zahrát s kamarády, sledovat esporty a hlavně se bavit.

Aréna má vlastní vchod z ulice Roztylská, není tak třeba procházet obchodním centrem. Návštěvníci si mohou zahrát na šedesátce počítačů, vyzkoušet si špičkové herní simulátory a virtuální realitu nebo jen tak na baru s restaurací sledovat zápasy na velké LED obrazovce. Jedná se o historicky první esportovou arénu v Česku a na Slovensku.
 
Návštěvníci zde najdou místnost pro virtuální realitu, místo s herními konzolemi a mobilní zónu pro mobilní gaming nebo závodní simulátory. Kromě hráčů je Vodafone PLAYzone Arena otevřená také firmám pro eventy. Jelikož je partnerem i FTV Prima, budou se zde natáčet herní pořady vysílané na Prima Cool.


Co na vás všechno čeká?

 • 55 herních počítačů
 • 8 konzolí nejnovější generace
 • Virtuální realita
 • Herní simulátory
 • Závodní simulátory
 • Herní telefony
 • Nové esportové studio
 • Esport lounge s velkoplošnou obrazovkou
 • Bar a restaurace
 • 7 bootcampových místností
 • Párty místnost
 

Esport je elektronický sport

Jde o organizované soutěžní hraní hráčů nebo týmů, v jakékoliv hře, na jakékoliv platformě (PC, konzole, mobil). Soutěže mají jasná pravidla a účastnit se jich mohou jak amatérští, tak profesionální hráči. Často se objevuje také pojem gaming. To je obecný výraz pro hraní her, zpravidla ale nejde o organizovanou soutěž mezi hráči nebo týmy, ale spíše hraní v tzv. single módu. Esport už dávno není jen komunitní koníček, ale svou velikostí a fanouškovskou základnou se může směle rovnat i velkým tradičním sportům.

Bradavice ve Westfield Chodov

Všem fanouškům Harryho Pottera se ve Westfield Chodov otevírá svět kouzel! Přijďte si od 25. září do 22. října do Westfield Chodov prohlédnout umělecké interpretace ikonických míst a užít si řadu tematických aktivit z oblíbené filmové série.
Praha 4, Praha

Kurz square dancingu

Kurz square dancingu pro úplné začátečníky nebo pro ty, co si chtějí square dance osvěžit.
Praha 11, Praha

Pěvissimo

Dagmar Pecková uvádí Pěvissimo! Koncert plný nádherných pěveckých výkonů a pozitivních emocí, během kterého se představí interpreti, kteří kromě technické dokonalosti a pěvecké suverenity přináší na pódium nadšení a sílu prožitku mládí.
Praha 11, Praha

Výstava klasiků české grafiky – Vladimír Suchánek, Pavel Sukdolák, Jiří Šalamoun

Další připravovaná výstava na Chodovské tvrzi představí dílo klasiků české grafiky Vladimíra Suchánka, Pavla Sukdoláka a Jiřího Šalamouna. Všichni tito význační ilustrátoři jsou autory desítky knižních ilustrací jak pro dětské čtenáře, tak i pro dospělé.
Praha 11, Praha

Pragtet – Ta naše písnička

Pragtet je dámský vokálně instrumentální soubor.,Interpretuje české evergreeny, lidové písně, písně J. Ježka, J. Šlitra, J. Suchého, staré české kuplety a hity K. Hašlera.
Praha 11, Praha

Karel Kekeši – Hudba je můj život

Zpěvák, muzikant, muzikoterapeut a textař Karel Kekeši se vám představí s akordeonem a záplavou známých písní, které ho provází hudebním životem.
Praha 11, Praha

Michal Foltýn a Daniela Foltýnová – houslový koncert

V úvodu koncertu uslyšíme Sonátu představitele první vídeňské školy Ludwiga van Beethovena. Následovat bude Partita pro sólové housle Johanna Sebastiana Bacha se slavnou Chaconnou, jež je právem považována za houslistův Everest.
Praha 11, Praha

Výtvarný workshop – dětská ilustrace

Suchánek, Sukdolák a Šalamoun byli nestoři nejen dětské ilustrace. Jako čtenáři knížek jsme se s jejich ilustracemi často setkávali. Zkusíme si, jaké je být ilustrátorem. Vezměte si svou oblíbenou knížku, budeme opět trochu experimentovat.
Praha 11, Praha

Aktivity v okolí

Galaxie barev – robotická show a více než 12 světelných exponátů

V pražském obchodním centru Westfield Chodov vznikla Galaxie barev. Zábavní zóna, která svým vzhledem připomíná nekonečný vesmír plný světelných efektů, návštěvníkům nabídne největší robotickou show svého druhu na světě nebo zóny s interaktivním uměním, které si mohou vyzkoušet.
Praha 4, Praha

Wanadoo aréna v Praze

Unikátní místo plné sportování, především pro děti od 2 do 12 let.
Praha 11, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia Westfield Chodov

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 11, Praha

Megaplex Chodov – první megaplex v České republice

Největší tuzemské kino se nachází v nově zrekonstruovaném obchodním centru Chodov v Praze. Nabízí celkem 18 sálů vybavených tou nejmodernější technologií, široký výběr filmů i formátů, VIP sekci a rozšířenou nabídku občerstvení včetně teplé kuchyně.
Praha 4, Praha

Dům jógy Chodov

Relaxujte, regenerujte, vzdělávejte se v největším jógovém studiu v Praze.
Praha 11, Praha

Galerie Cesty ke světlu Zdeňka Hajného

Galerie Cesty ke světlu Zdeňka Hajného je jakousi oázou klidu a harmonie, kde se člověk může nerušeně zastavit, hledat a nacházet návrat ke kráse a řádu, objevovat svou cestu ke Světlu.
Praha 4, Praha

Trasa pro vozíčkáře Kunratickým lesem v Praze

Vozíčkářská trasa přes Krčský les je 5 km dlouhá a vede severní částí lesa, částečně po zelené turistické stezce. Napojit se na ní je možné v blízkosti Obchodního centra Chodov anebo hotelu Globus s restaurací Terassa.
Praha 4, Praha

Kulturní centrum Zahrada

Najdete nás na Praze 11 nedaleko zastávky metra Chodov. Budova je bezbariérová a připravená i na nejmenší návštěvníky.
Praha 11, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha

Top Hotel Praha

K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy. Hotel se pyšní několika restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní a vyhlášeným cateringem.
Praha, Praha

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha

Lokál U Zavadilů v Kunraticích

Nakročeno z centra Prahy nejprve do okrajových částí a pak i do jiných regionů má jeden z nejznámějších gastronomických konceptů u nás. V pražských Kunraticích nově otevřeli Lokál U Zavadilů.
Praha 4, Praha

První Pivní Tramway na Spořilově

Unikátní hospůdka na konečné tramvaje číslo 11 na pražském Spořilově nabízí nejen rozmanitý výběr piv od malovýrobců, ale také vynikajících pokrmů, které si k pivu můžete objednat. Interiér, laděný do "tramvajáckého stylu" dekorují staré dřevěné tramvajové lavice.
Praha 4, Praha

Hotel Na Zámečku v Praze uprostřed zeleně

Stylový hotel s vlastní zahradou nabízí ubytování nedaleko centra Prahy a pronájem prostor pro školení, akce, večírky a svatby. Konferenční prostory pro firemní akce lze propojit s restaurací a zahradou pro pořádání svateb, večírků a jiných společenských akcí.
Praha 10, Praha

Hotel Abito Praha

Zhruba dvacet minut od centra hlavního města se nachází tříhvězdičkový hotel Abito. Nabízí jak jednolůžkové, dvojlůžkové pokoje, tak rodinný pokoj či studio.
Praha 4, Praha

ČD Restaurant se servisem JLV

ČD Restaurant se servisem JLV – gastronomický servis jídelních a bistro vozů ve vlacích Českých drah.
Praha 4, Praha