!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Cheer Academy - taneční a gymnastická škola pro roztleskávačky v Praze
Životní styl

Cheer Academy - taneční a gymnastická škola pro roztleskávačky v Praze

Taneční a gymnastická škola pro roztleskávačky Cheer Academy působí v Praze na třech místech - Jarově, Rajské zahradě a na Chodově. Lekce jsou koncipovány pro děti od 3,5 roku do 16 let. Děti si osvojí základní návyky správného držení těla a rozvíjí přirozenou ohebnost.

Výjimečnost Cheer Academy tkví v koncepčnosti, ucelenosti a všestrannosti pohybové výuky se zaměřením na cheerleading. Škola poskytuje univerzální pohybové vzdělání v gymnastice a akrobacii, klasickém i moderním tanci. Součástí studia jsou i tzv. stunty - tedy stavění pyramid.

Výuka je rozvržena od 4 do 16 let a odpovídá věkovému rozřazení soutěžních kategorií sportovního cheerleadingu. Minnies od 4 do 6 let, Peewees od 7 do 11, Junior od 12 do 16 let. Děti při studiu postupují dle věku a dosažených dovedností z jedné kategorie do druhé. Od 15 let jsou pohybové kurzy doplněny i o kurzy teoretických znalostí pravidel sportů vhodných k cheerleadingu, kurzy líčení a stylingu, osobní prezentace a mediálního tréninku.

Po absolutoriu se dívky mohou rozhodnout pro angažmá v poloprofesionálním cheerleadingovém týmu Chilli Cheerleaders nebo v jakémkoliv tanečním klubu, případně se uplatnit ve světě modelingu. Vyučujícími na Cheer Academy jsou špičkoví taneční pedagogové a trenéři s bohatými zkušenostmi z cheerleadingu a gymnastiky.

Vzhledem k tomu, že cheerleading není ryze dívčí sport, plánuje ěkola do budoucna rozšířit výuku i o chlapce a umožnit tak trénovat i další z kategorií cheerleadingu - partner stunts.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 10. 2019