Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Villa Voyta na pražské Lhotce
Hotel Villa Voyta na pražské Lhotce
"> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Hotel Villa Voyta na pražské Lhotce

V klidné vilové čtvrti městské části Prahy 4, přesto nedaleko od centra Prahy, najdete ve dvou budovách Hotel Villa Voyta. První budova je vystavěna v secesním stylu, druhá budova v moderním stylu. Dohromady tvoří jedinečný kontrast.
Budova původního hostince Daliborka z roku 1912 byla dostavěna ve stylu secese na začátku 90. let. Najdete v ní 12 dvoulůžkových pokojů a Romantický apartmán s terasou, který se nachází v prvním patře historické budovy. Dále v této budově najdete bar se zimními zahradami, hotelové lobby s recepcí a letní zahradu s altánem.

Druhá budova je naopak vystavěna v moderním stylu a nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích, Rodinný apartmán a Apartmán ve věži. Rodinný apartmán, jak už napovídá název, je určen pro rodiny s dětmi. Apartmán ve věži získal svůj název právě díky svému umístění – strop obytného prostoru je tvořen klenutou kopulí věže budovy a skleněný dekorativní podhled pod kopulí vytváří zajímavý detail celého prostoru.V budově najdete nezbytné fitness pro sportovní nadšence a prostor pro relaxační masáže, které si můžete vychutnat v průběhu svého pobytu.

Hotel nabízí celkem 21 pokojů, z nichž každý je vybaven minibarem, televizí, klimatizací, wifi, trezorem, telefonem. Samozřejmostí je bezplatné ubytování.

Secesní budova schovává i restauraci, kterou před sto lety oceňoval i sám slavný malíř Mikoláš Aleš. Restaurace nabízí nejen příjemné posezení a hlavně soukromí, ale také špičkovou gastronomii pod vedením zkušeného šéfkuchaře. Každý týden restaurace nabízí "speciality týdne", které jsou připravovány v souladu s aktuální sezónou a přáním hostů.

V hotelu se nacházejí i prostory vhodné pro různé konference vybavené vší nezbytnou technikou a zároveň nabízející plný komfort. Krásná zahrada s altánem se může stát tím pravým místem pro vaší svatbu nebo rodinnou oslavu.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Villa Voyta

K Novému Dvoru 124/54
142 00 Praha 4
Tel.:
+420 241 049 401
Tel.:
+420 261 711 307
Email:
hotel@villavoyta.cz
Email:
office@villavoyta.cz
WWW:
www.villavoyta.cz
GPS:
50,024301 14,447118
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
 

Časová náročnost

1,5 hodiny