K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy. Hotel se pyšní několika restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní a vyhlášeným cateringem.
Hotel nabízí ubytování ve více než 500 pokojích a apartmánech, kongresové sály a salónky s kapacitou až 5 000 míst a kompletní konferenční služby, restaurace a bary s českou i mezinárodní kuchyní, catering, četné možnosti sportovního a relaxačního vyžití včetně wellness centra, jedinečné prostory rozlehlé Japonské zahrady a velké parkoviště.
Díky své kapacitě, dobré dostupnosti do centra města a široké nabídce služeb je ideálním místem nejen pro pořádání kongresů, konferencí, firemních akcí a školení, ale i svateb, soukromých oslav, sportovních akcí nebo koncertů a samozřejmě i pro individuální a organizovanou turistiku.
Certifikace a další informace
Vložit článek
Má příspěvek časově omezenou dobu trvání?