!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Svatba na lodi v srdci Prahy
Zážitky

Svatba na lodi v srdci Prahy

Chcete-li svůj svazek zpečetit originálním a romantickým způsobem, pak je pro vás svatba na lodi v centru Prahy tou pravou volbou. Toužíte po romantické jedinečné svatbě? Vaši svatbu kompletně zajistíme na palubě jedné z našich lodí a parníků.
Svatební obřad může proběhnout například pod Karlovým Mostem či u Vyšehradu. Na palubě lodi, která bude vyzdobena a uzpůsobena svatebnímu obřadu, bude připravena svatební hostina formou menu nebo rautu dle vašeho výběru. Občerstvení při večerním veselí bude zajištěno formou teplého či studeného rautu.

Celý průběh svatebního veselí může být doprovázen živou či reprodukovanou hudbou dle vašeho přání. Trasa plavby parníku bude přizpůsobena a načasována dle vašeho přání. Rádi vám také zajistíme svatební dort, svatební výslužku, květiny a samozřejmě nejrůznější program jako například kouzelníka, karikaturistu nebo ohňostroj.

Během celého svatebního dne vám může být na palubě lodi k dispozici fotograf. Po skončení svatebního večírku vám rádi zajistíme rozvoz svatebčanů z přístaviště v centru Prahy nebo jiného místa dle vašeho výběru.
Zobrazit více