Úvod > Co chcete dělat? > W. Spa & fitness v hotelu InterContinental
Lázně a wellness

W. Spa & fitness v hotelu InterContinental

Fitness club s názvem W. Spa & fitness hotelu InterContinental Praha nabízí téměř 1000 m² s bohatými možnostmi sportovního vyžití a vysokou úrovní poskytovaných služeb.
Posilovna s denním světlem a výhledem do zahrady je kompletně vybavena stroji Technogym, kardio zóna pak stroji Technogym Excite s LCD obrazovkami a satelitním příjmem. Prioritou aerobního sálu je kvalitní odpružená podlaha a součástí vybavení je i boxovací pytel. Probíhají zde lekce Aerobiku, Kick boxu, Jógy, Pilates a jiné.

Pro úplnou relaxaci lze využít bazén, jež je krytý jedinečnou prosklenou střechou a specielně čištěn solí, whirlpool, saunu a solárium. Lehátka k odpočinku jsou umístěna v prostorách bazénu a v nově vybudované relaxační místnosti, v letních měsících pak i v hotelové zahradě. Nabídka masáží zahrnuje kromě klasických masáží i thajskou masáž, reflexní masáž, aromaterapii, masáž horkými lávovými kameny, peeling, bahenní zábaly, a jiné. K dispozici je také nabídka kosmetického ošetření  pleti a dalších blahodárných procedur.

Na základě předchozí rezervace vás personál s potěšením seznámí a provede prostorami fitness centra a zdarma si pak můžete některé služby vyzkoušet. Dále máte možnost zakoupení dlouhodobých členských karet. V ceně služeb je zahrnuto půjčení skříňky, ručníků, prostěradla, županu, sprchovací a vlasové produkty.  U dlouhodobých Platinum členských karet je parkování v délce 4 hodin zdarma a Gold členských karet je poskytována 50% sleva.

Další zajímavostí hotelu je pěstování včel – úly se nacházejí v sedmém nadzemním podlaží. Med stáčený z úlů slouží především pro hosty na snídaně. Hotel je vůbec první ve střední Evropě, který chová včely.  InterContinental je znám i dalšími netradičními akcemi. V centru Prahy například pravidelně pořádá zabijačku pro veřejnost nebo zve zástupce tradičních řemesel z jižní Moravy.

Provozovatel

InterContinental Praha Health Club & Spa

Pařížská 30
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 296 631 525
Email:
prgha.fitness@ihg...
WWW:
wfitnessspa.com
WWW:
intercontinental....
GPS:
50,091392 14,418330
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

1,5 hodiny