Úvod > Co chcete dělat? > Martinský mlýn – stylový penzion i pivní a bylinková mlýnská lazebna
Ubytování

Martinský mlýn – stylový penzion i pivní a bylinková mlýnská lazebna

Hledáte-li ubytování v Novohradských horách, v lokalitě Trhové Sviny nebo Nové Hrady, může pro vás být ubytování v Martinském mlýně to správné řešení. Martinský mlýn v jižních Čechách vám nabídne stylové pivní či bylinkové lázničky, kde můžete relaxovat a nadýchnout atmosféru dávných časů.

Ubytování ve mlýně

Ve mlýně je celkem 8 pokojů, které jsou rozděleny do dvou kategorií na pavlačové světničky pro mlýnskou chasu a světnice pro honoraci mlýnskou. Všechny mlýnské pokoje jsou zasvěceny nějakému ze starých řemesel, které k mlýnu a české vsi patří či patřily. Cena ubytování je za osobu a noc, včetně snídaně a večeře. Mlýn má osm dvoulůžkových pokojů, některé mohou být s přistýlkou. Hosty potěší stylové světnice, které jsou tématicky pojmenovány – Husopaska, Bylinkovna, Baštýř, Mlýnská šalanda, Hamerna, Květinářka, Ptačník a Včelař. Všechny místnosti jsou nekuřácké. Je tu slabý signál (hosté mají klid i od telefonů). Pro klid dospělých sem nejezdí děti. Pejsci jsou vítáni.
 

Restaurace v mlýnici

Restaurace v mlýnici nabízí posezení ve starém mlynářském stylu. Z jejího nitra lze vidět mlýnské kolo, stejně jako pramen, který má svůj příběh a vyvěrá z žulové skály na které je Martinský mlýn postaven. Vzhledem ke klidu ostatních návštěvníků upozorňujeme, že toto místo není pro děti.
 

Pivní a bylinné lázničky

Martinský mlýn v jižních Čechách vám nabídne stylové pivní či bylinkové lázničky, kde máte možnost se vykoupat v modřínových vanách a odpočinout si v teplé lázni. K pivní lázni vám lazebnice přinese vychlazené pivo až do vany a v případě bylinkové lázně můžete popíjet bylinné čaje i vínko dle vlastního výběru. Po koupeli lze okusit vonnou bylinkovou relaxační masáž, či si objednat manikůru a pedikůru. K dispozici je penzion a restaurace.

Máte možnost okusit Rožmberskou lázeň s modřínovou vanou pro dvě osoby, či Mlýnskou lázeň se dvěma vanami pro jednu osobu. Každá z místností má svou nezapomenutelnou atmosféru. Součástí lazebny je i masérna, kde si lze objednat masáž, či manikůru s pedikůrou. Lazebna je otevřena pro naše ubytované hosty, stejně tak i pro širokou veřejnost, stačí si jen objednat včas termín.

Závěrem se můžete navečeřet v mlýnské šenkovně a odpočinout si v jedné z pavlačových světniček, či světnic.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Minipivovar Žumberk

Minipivovar Žumberk

Trhové Sviny, Jižní Čechy
Pension restaurace Centrum

Pension restaurace Centrum

Trhové Sviny, Jižní Čechy
Penzion Mezilesí u Čížkrajic

Penzion Mezilesí u Čížkrajic

Trhové Sviny, Jižní Čechy
Chalupa Slavče

Chalupa Slavče

Slavče, Jižní Čechy