Úvod > Co chcete dělat? > Penzion a hospůdka Křížky v Malé Skále
Ubytování

Penzion a hospůdka Křížky v Malé Skále

Nově otevřený rodinný Penzion a hospůdka Křížky v Malé Skále v Českém ráji nabízí ubytování v plně vybavených, rodinných apartmánech pro 4 až 6 osob a ve vícelůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Penzion a hospůdka Křížky se nachází na okraji osady, která patří pod Malou Skálu. Je postaven na břehu Jizery, která je hojně využívána vodáky zejména v hlavní sezoně letních prázdnin. Taktéž okolo penzionu vede nově vybudovaná cyklotrasa Greenway Jizera, díky které se penzion stává ideálním místem pro start vašeho výletu či zastávku na již probíhajícím.

Penzion nabízí jednoduché a útulné dvou a více lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, WC a koupelnou. K dispozici jsou také dva plně vybavené apartmány pro 4 až 6 osob. Celková kapacita penzionu je 42 osob. Součástí penzionu je také restaurace s denním provozem pro cyklostezku Greenway Jizera, velká společenská místnost vybavená audio videotechnikou nebo mini wellness v podobě sauny a místnosti pro masáže.

Od penzionu k vodě se rozkládá zahrada s ovocnými stromy a magnoliemi. Tento prostor je vhodný pro grilování či posezení u ohýnku. Taktéž si zde na své přijdou milovníci oddechových aktivit jakými jsou například petanque nebo badminton. Nachází se zde i dětské hřiště s obřím pískovištěm.

Po dobu co si vaše děti budou užívat na tomto hřišti si můžete vychutnat točenou zmrzlinu, teplá jídla z restaurace nebo točené pivo a další tekutiny.

Součástí nabídky služeb Penzionu a hospůdky Křížkou je půjčovna lodí, půjčovna koloběžek a půjčovna inline bruslíŽlutá plovárna. Dále je zde zajišťován drobný servis a opravy pro návštěvníky cyklostezky Greenway Jizera. Také si zde můžete vypůjčit cokoliv ze širokého sortimentu půjčovny sportovních potřeb (míče, mapy, stolní tenis, badminton, petanque a další).

Přijet můžete nejen v létě, ale pokoj si lze rezervovat kdykoli během roku. Zvláště žádaným termínem jsou dny kolem Silvestra, vánočních prázdnin a jarních prázdnin z důvodu dobré dostupnosti lyžařských středisek v Jizerských horách. V jarních měsících, kdy proudí v Jizeře velké množství vody, je ideální pro splutí na kanoi, raftu či kajaku.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Neco v Malé Skále

Penzion Neco v Malé Skále

Malá Skála, Český ráj
Statek Ondříkovice v Českém ráji

Statek Ondříkovice v Českém ráji

Frýdštejn, Český ráj
Autokemp Ostrov v Malé Skále

Autokemp Ostrov v Malé Skále

Malá Skála, Český ráj