Úvod > Co chcete dělat? > Sport a odpočinek na venkově – Hotel Pod Sluncem v Třebízi
Ubytování

Sport a odpočinek na venkově – Hotel Pod Sluncem v Třebízi

Na návsi u rybníka najdete nový hotel vzniklý rekonstrukcí venkovské usedlosti, kde můžete dopřát odpočinku svému tělu i mysli. Přímo na návsi také doporučujeme navštívit skanzen lidové architektury. K dispozici vám bude relax centrum, restaurace, půjčovna kol. Pro gurmány máme připravenu ochutnávku místních likérů a pálenek.

Tento venkonský turistický komplex služeb se nachází v krásné a klidné vesničce Třebíz na dohled od Českého Středohoří. Náves je vyhlášeným skanzenem lidové architektury, kde se od roku 2010 mohou konat i svatby. Tradičně se zde pořádají poutě a jarmarky. V blízkosti můžete navštívit: nejvyšší menhir v Čechách, nedostavěný chrám Panenský Týnec, město Slaný, město Louny či hornický skanzen dolu Mayrau.

Hotel Pod Sluncem nabízí ubytování pro 66 osob, stylovou restauraci s tradiční kuchyní a pro gurmány Koštovnu U Vodníka, kde se konají ochutnávky pálenek a likérů vyráběných v přilehlé palírně. Můžete si zde dopřát odpočinek při masážích, zábalech či ve venkovních spa vanách. Pro ty, kteří mají rádi aktivní odpočinek, nabízíme možnost zapůjčení jízdních kol. Pravidleně pořádáme také víkendové akce zaměřené na nordic walking. Rádi vám zde poradíme s výběrem cyklotrasy či doporučíme zajímavosti v okolí.

V hotelu je k dispozici astronomický dalekohled o průměru 40 cm. Jedná se o jeden z největších dalekohledů svého druhu v ČR – jen na několika málo hvězdárnách se můžete na oblohu podívat ještě větším přístrojem. Pro znalé: náš dalekohled je reflektor konstrukce Newton s průměrem zrcadla 400 mm a ohniskovou vzdáleností 1800 mm.

Provozovatel

Hotel Pod Sluncem - Prima ovocná palírna, s.r.o.

Třebíz 25
273 75 Třebíz
Tel.:
+420 721 918 133
Email:
info@hotelpodslun...
WWW:
www.hotelpodslunc...
GPS:
50,269374 13,991657
 
 

Vstupné

Cena: 1 500 Kč

Poznámka:cena za dvoulůžkový pokoj zvíře: 50 Kč

 

Časová náročnost

3,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Rodinný pivovar Zichovec

Rodinný pivovar Zichovec

Zichovec, Středočeský kraj
Královický dvůr

Královický dvůr

Slaný, Středočeský kraj
Restaurace Továrna Slaný

Restaurace Továrna Slaný

Slaný, Středočeský kraj
Pivovar Továrna Slaný

Pivovar Továrna Slaný

Slaný, Středočeský kraj