Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna koloběžek a kol v Šakvicích
Letní sporty

Půjčovna koloběžek a kol v Šakvicích

Na našich kolech a koloběžkách poznejte kraj vinic, vinných sklípků, rozhleden, rozlehlých vodních ploch, hradů a zámků. Poskytujeme i klidné ubytování v malebném vesnickém prostředí s venkovním posezením a grilem.
V Šakvicích, naproti obecnímu úřadu, najdete plně vybavenou půjčovnu kol a koloběžek. Jsme zařízení jak pro jednotlivce, tak i menší či větší skupiny, např. pro:

- teambuildingy
- oslavy narozenin
- rozlúčky se svobodou a jiné akce

Pro sportovce, výletníky i party nabízíme také ubytování s posezením v zahradě na terásce nebo pod pergolou s ohništěm a grilem. Domluvíme Vám třeba i degustaci vína ve vinném sklípku.

Nabízíme také akční půjčovné pro ubytované. Naše spolehlivé koloběžky Kostka jsou vybaveny blatníky do nepřízně počasí. Zdarma půjčujeme přilbu, tašku na řídítka, zámek a servisní batůžek. K dispozici máme i koloběžku určenou "natěžko" vybavenou nosičem a rohy.  Naše crossová a horská kola jsou také plně vybavená. Můžeme nabídnout i dětskou sedačku.

Milovníky pohodového ježdění čeká nenáročný terén rovinami pod Pálavou a Lednicko-valtickým areálem s hrady, zámky a zámeckými zahradami. Projet se můžete kolem Novomlýnských nádrží, podívat se do mnoha známých vinařství (například U Kapličky z filmu Bobule). Kdo potřebuje utužit fyzičku, může si vyšlápnout pálavský kopec a projet se pálavskými vesničkami Pavlovem, Klentnicí a Pernou až do nádherného městečka Mikulova. Pokud to bude málo, doporučujeme přidat vyjížďku do mandloňových sadů v Hustopečích, navštívit Svobodnou republiku Kraví hora, vrbický "Hobbitín" prošpikovaný sklípky a nebo rozhledny Maják, Slunečnou, Akátovou věž, Rozhlednu v mandloňích, U obrázku, Na Kraví hoře, Stezku nad vinohrady, Rozhlednu Dalibor, Nedánov, Kolonádu Reistnu, Lednický minaret.

Zapůjčení v naší půjčovně doporučujeme objednat si předem.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021