Úvod > Co chcete dělat? > Apartmány Pálavské vinohrady – skvělý odpočinek na břehu Mušovského jezera
Gurmánská turistika

Apartmány Pálavské vinohrady – skvělý odpočinek na břehu Mušovského jezera

Odpočiňte si na břehu Mušovského jezera v srdci Pálavy a ochutnejte vynikající moravská vína ve zdejším sklípku. Po dobu svého pobytu budete mít zdarma k dispozici slevovou kartu Klubu Pálavských vinohradů, která umožňuje čerpání různých zvýhodněných služeb v Pavlově a okolí.
Příjemné ubytování v lo­kalitě Pálava v prostorných moderních apartmánech, které leží na břehu jezera Mušov v malebné vinařské obci Pavlov nedaleko Mikulova. Apartmány Pálavské vinohrady jsou rozděleny na přízemní 1+ kk s koupelnou, vstupní chodbou, případně podkrovní ložnicí. Díky klasickému lůžku a velké rozkládací pohovce lze pohodlně ubytovat až 4 dospělé osoby. Obytné místnosti čítají celkem 50 m2 a jejich plochu dále rozšiřuje pros­torná terasa s posezením a s výhledem na hladinu Novomlýnských nádrží a pásy nekonečných vinohradů.

Kuchyňský kout je vybaven standardními spotřebiči (varná deska, trouba s grilem, digestoř, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazícím boxem), nádobím a čistícími prostředky. K dispozici je také LCD televizor s USB vstupem pro video a audio. Zázemí apartmánů doplňuje uzamykatelný box na kola, sportovní vybavení nebo kočárek v přízemí obytného domu. Samozřejmostí je parkovací stání před domem v ceně pobytu.

Hosté apartmánů mají po dobu svého pobytu zdarma k dispozici slevovou kartu Klubu Pálavských vinohradů, která umožňuje čerpání různých zvýhodněných služeb v Pavlově a okolí. Uplatnit ji můžete v restauracích, u vinařů, při účasti na různých sportovních, společenských nebo vinařských akcích anebo při vstupu do místních zařízení a památek.

Asi 150 metrů nad apartmány se nachází vinařský sklep, který je možné využít pro soukromou i pracovní návštěvu. V případě menšího počtu osob je třeba počítat také s dalšími návštěvníky. Pokud ale toužíte po soukromé oslavě s přáteli, stačí si sklep v předstihu zarezervovat. Příjemné posezení u sklenky vína můžete oživit např. degustací, bohatou hostinou nebo cimbálovou muzikou. Vaší fantazii půjdeme naproti.

Apartmánové domy Pálavských vinohradů najdete na okraji obce Pavlov na břehu Mušovského jezera, u hlavní cesty mezi Dolními Věstonicemi a Bulhary. Díky kaskádovitému umístění ve svahu nabízejí apartmány panoramatický výhled na Novomlýnské nádrže a okolní kopce poseté vinohrady. Sousední Yacht Klub Dyje nabízí kromě koupání a občerstvení také půjčovnu šlapadel, loděk nebo výuku jachtařů a kiterů.

Provozovatel

Apartmány Pálavské vinohrady

Přehradní 257/2
Apartmán Pavlov
692 01 Pavlov
Tel.:
+420 775 168 722
Email:
info@apartmanpavl...
WWW:
www.apartmany-pal...
GPS:
48,874498 16,675901
 
 

Vstupné

Cena: 1 190 Kč

Poznámka:1.190 Kč/noc/2 osoby. Ubytování pro 4 osoby: 2100 Kč/noc/­apartmán.

 

Časová náročnost

6,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí