Úvod > Co chcete dělat? > Vinařství Václav
Soukromá terasa
"> Soukromá terasa "> Apartmán Kara "> Výhled na Hustopece "> Na techto kopcích zraje naše vynikající víno "> Posezení s výhledem na Hustopece "> Ochutnávka prímo ve sklepe "> Svet vína za cervenými dvermi "> Sklep sv. Václava "> Interiér Vinarství Václav "> Vinarství Václav
Přidat foto
Gurmánská turistika

Vinařství Václav

Staňte se součástí moderního uměleckého díla a vychutnejte si jižní Moravu v její plné kráse.
Apartmány Vinařství Václav se nacházejí v Hustopečích, v samém srdci jižní Moravy mezi Brnem a Břeclaví, 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Brno Tuřany.

Celý objekt prošel kompletní a citlivou rekonstrukcí v roce 2016. Naším cílem bylo harmonicky propojit moderní vybavení apartmánů a tradiční prvky místního vinařství. V areálu se nachází posezení s grilem a udírnou, privátní terasa, degustační sklep sv. Václava a velký prostor s kapacitou až 150 lidí pro firemní i soukromé akce.

Celkem 4 prostorné a originálně zařízené apartmány nabízejí veškeré pohodlí, klid a soukromí pro páry, rodiny s dětmi i skupinu přátel. Součástí každého apartmánu je moderně vybavený kuchyňský kout, koupelny vás překvapí svým stylem a netypickými doplňky, ložnice s originální výzdobou. Každý apartmán má své jméno, svůj příběh, které čeká na objevení.

Ubytování a restaurace v okolí

Vinařství Fabig

Vinařství Fabig

Hustopeče, Jihomoravský kraj
Koštovna Crustum Hustopeče

Koštovna Crustum Hustopeče

Hustopeče, Jihomoravský kraj
Amande Restaurant Hustopeče

Amande Restaurant Hustopeče

Hustopeče, Jihomoravský kraj