Úvod > Co chcete dělat? > Pivní lázně ve Znojmě
Lázně a wellness

Pivní lázně ve Znojmě

Znojemské Pivní lázně se nacházejí v podzemí, naproti znojemské radnici. Naložte se do dřevěné kádě naplněné pivem, relaxujte a načepujte si skvěle vychlazené pivo podle libosti.
Pivní lázně Znojmo se nachází v romantickém prostředím znojemského podzemí. Do prostor pivních lázní se sestupuje po točitých schodech. Ve sklepě je prostor se dvěma káděmi, sprchu, infrasaunou a relaxačním lůžkem. Samotná pivní lázeň obsahuje přírodní extrakty surovin, ze kterých se vaří pivo Bernard. Jedná se především o pivovarské kvasnice, slad a chmel. Nad sklepem s pivními lázněmi funguje kavárna, kam můžete zajít po proceduře.
 
Procedura obsahuje koupel v pivní lázni, neomezenou degustaci ležáku Bernard a občerstvení v podobě rautu. Po pivní koupeli je možné využít infrasaunu nebo relaxovat na prostorném stylovém lůžku. Pivní koupel je k dispozici po celou dobu pobytu.
 
Do pivních lázní může přijít jak dvojice, tak menší skupina lidí. Vše je privátní a pokud bude chtít být v lázních jen manželský pár sám, nikdo jiný se k němu nepřipojí.

Provozovatel

BJ Trade Company s.r.o.

Obroková 13
669 02 Znojmo
Tel.:
+420 770 691 669
Email:
info@pivnilaznezn...
WWW:
www.pivnilaznezno...
GPS:
48,855537 16,049167
 
 

Vstupné

Poznámka:1 káď 1 - 2 osoby 990 Kč; Pivní lázeň 2 kádě (3 - 4 osoby) od 1690 Kč

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Stará pekárna

Stará pekárna

Znojmo, Jihomoravský kraj
Hotel Clemar

Hotel Clemar

Znojmo, Jihomoravský kraj
Káva na Knopp

Káva na Knopp

Znojmo, Jihomoravský kraj