!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Harmonie Rohanov
Ubytování

Penzion Harmonie Rohanov

Penzion Harmonie se nachází u lesa v Rohanově, 5 km od Prachatic a Šumavského národního parku. Nabízí restauraci s letní terasou a venkovní vířivku. V celém penzionu funguje bezplatné Wi-Fi.
Přejete si zapomenout na starosti všedních dnů? Načerpat energii v krásném a dosud zachovalém prostředí Národního parku Šumava? Prožít příjemnou dovolenou na romantickém místě? Probouzet se při zpěvu ptáků a z oken penzionu koukat do lesa? Pak je krásná a v každém ročním období okouzlující Šumava a rodinný penzion Harmonie pro vás to pravé.

Penzion Harmonie nabízí jednodenní, víkendové nebo týdenní pobyty. Celoroční ubytování je možné ve 2,3, 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.Poloha penzinu přímo vybízí k relaxaci a odpočinku.

Kde jinde hledat klid než na samotě u lesa? Aby byl účinek ještě větší, připravili pro vás v penzionu nejrůznější relaxační balíčky. V penzionu se navíc můžete venku koupat, i když padá sníh. V provozu je zde dřevěný vytápěný koupací sud. Sud je určený pro až 8 osob a je vybavený hydromasážní tryskou, teplota vody se pohybuje v rozmezí 38-40°C.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí