Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Harmonie Rohanov

Penzion Harmonie Rohanov

Ubytování
Penzion Harmonie se nachází u lesa v Rohanově, 5 km od Prachatic a Šumavského národního parku. Nabízí restauraci s letní terasou a venkovní vířivku. V celém penzionu funguje bezplatné Wi-Fi.
Přejete si zapomenout na starosti všedních dnů? Načerpat energii v krásném a dosud zachovalém prostředí Národního parku Šumava? Prožít příjemnou dovolenou na romantickém místě? Probouzet se při zpěvu ptáků a z oken penzionu koukat do lesa? Pak je krásná a v každém ročním období okouzlující Šumava a rodinný penzion Harmonie pro vás to pravé.

Penzion Harmonie nabízí jednodenní, víkendové nebo týdenní pobyty. Celoroční ubytování je možné ve 2,3, 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.Poloha penzinu přímo vybízí k relaxaci a odpočinku.

Kde jinde hledat klid než na samotě u lesa? Aby byl účinek ještě větší, připravili pro vás v penzionu nejrůznější relaxační balíčky. V penzionu se navíc můžete venku koupat, i když padá sníh. V provozu je zde dřevěný vytápěný koupací sud. Sud je určený pro až 8 osob a je vybavený hydromasážní tryskou, teplota vody se pohybuje v rozmezí 38-40°C.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 8. 2020
7.6.
27.9.
Výstava - List z mého vzorníčku

Výstava - List z mého vzorníčku

Prachatice, Jižní Čechy
19.9.
20.9.
Sittrův dům

Sittrův dům

Prachatice, Jižní Čechy
25.9.
Prachatická muzejní noc

Prachatická muzejní noc

Prachatice, Jižní Čechy
10.10.
11.10.
Šumavský koník

Šumavský koník

Prachatice, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí