Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Apartmány Záblatí u Prachatic
Ubytování

Apartmány Záblatí u Prachatic

Apartmány se nachází v centru rekreační obce Záblatí u Prachatic. Ubytovat se můžete v luxusně zařízených apartmánech s televizí, vlastní sprchou, WC, kompletně vybavenou kuchyní a obývacím pokojem.
Kvalitní ubytování na Šumavě s možností rekreace pro rodiny s dětmi. Apartmány Záblatí vám nabízí tři luxusně vybavené apartmány pro 6 osob. Celá budova byla kompletně zrekonstruována a nově vybavena v roce 2013. Vybavení pokojů je navrženo pro vysoký komfort a naprostou spokojenost zákazníků. Aparmán 2 je navíc vybaven pračkou a dětskou sedačkou.

Ve všech apartmánech je WiFi zdarma samozřejmostí. Apartmány jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi nebo turisty. Dále je zde venkovní koupaliště, dětské hřiště, tenisové kurty, cyklostezky, crossová dráha a v neposlední řadě fantastická příroda. Všichni ubytovaní hosté mohou využívat malou vinárnu, uzavřený dvůr, kde je zaručeno naprosté soukromí..

Provozovatel

Václav Kovář

Záblatí 39
384 33 Záblatí
Tel.:
+420 739 030 110
Email:
kovar.zablati@sez...
WWW:
www.ubytovani-zab...
GPS:
48,999077 13,931682
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Šumava
Tipy na výlet:
Záblatí a okolí
 

Vstupné

Cena: 450 Kč

Snížená cena: 450 Kč

Rodinné vstupné: 800 Kč

Poznámka:1 osoba v apartmánu: 450 Kč, 2 osoby v apartmánu: 600 Kč, 3 osoby v apartmánu: 800 Kč, 4 osoby v apartmánu: 1000 Kč, 5 osob v apartmánu 1200 Kč, 6 osob v apartmánu 1400 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Pečení chleba v obecní peci v Lenoře

Zděná obecní pec na chleba z 1. poloviny 19. století, která se užívala ještě několik let po 2. světové válce, je opět v provozu. V letní sezóně zde lenorští pořádají každou poslední sobotu v měsíci veřejné pečení chleba, koláčů, housek a lenorských placek.
Lenora, Jihočeský kraj

Předu, předu advent na Kratochvíli

Adventní večer.
Netolice, Jihočeský kraj

Adventní trhy ve Volyni

Trhy s vánoční tematikou. Od 15 hodin divadelní představení souboru Já to jsem: Vánoční příběh.
Volyně, Jihočeský kraj

Balkan Metal Tempest

Kultura Volyně ve spolupráci s Ramus agency zve na jedinečný koncert srbských metalových kapel QUASARBORN a ALITOR do klubu PEKLO v rámci jejich evropského BALKAN METAL TEMPEST tour. Jako český support uvidíte západočeskou metalovou stálici MORTIFILIA.
Volyně, Jihočeský kraj

Tvrz Drslavice na Prachaticku

Drslavická tvrz je goticko – renesanční stavba zřejmě vznikla ve 14. století. V současné době je v soukromém vlastnictví a prochází rekonstrukcí.
Drslavice, Jihočeský kraj

Muzeum papírových betlémů v Zábrdí u Husince

V současné době největší vystavovanou sbírku papírových betlémů v České republice najdeme v Zábrdí u Husince asi 8 km od Prachatic. Vystaveno je zde více než 800 betlémů českých a zahraničních autorů, vzorky např. z Pákistánu, Řecka, Německa nebo Itálie.
Zábrdí, Jihočeský kraj

Zřícenina hradu Hus

Zbytky hradu Hus stojí na strmém ostrohu nad řekou Blanicí ve svahu Panského vrchu (835 m) asi 8 km jihozápadně od Prachatic. Nejstarší písemná zpráva o hradu pochází z roku 1341, kdy král Jan Lucemburský zde povolil vystavět hrad na ochranu nově zakládaných vsí na odlesněné půdě.
Záblatí, Jihočeský kraj

Dubový vrch v Prachaticích

Město, které ve středověku vyrostlo na Zlaté solné stezce a po staletí představovalo důležitou obchodní křižovatku. Na Dubový vrch můžete zavítat na pěknou procházku nebo využít vyznačenou běžeckou trasu.
Prachatice, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Tina Prachatice

V Prachaticích u hlavní silnice mezi Českými Budějovicemi a hraničním přechodem Strážný se nachází Penzion Tina. Ke zpříjemnění pobytu lze využít posilovnu a jídelnu, kde se podávají snídaně.
Prachatice, Jihočeský kraj

Bed & Bike Prachatice

Penzion Bed & Bike představuje apartmány butikového stylu v renesančních domech historického jádra Prachatic.
Prachatice, Jihočeský kraj

Šumavská maringotka pod Boubínem

Netradiční glampingové ubytování ve zrekonstruované, dřevem obložené maringotce v ne zcela objevené části Šumavy, u východního podhůří hory Boubín. Užijte si pobyt v nádherné a čisté přírodě!
Šumavské Hoštice, Jihočeský kraj

Pivovar Prachatice – obnovení tradice vaření piva v Prachaticích

Více než po 67 letech se vrátila do Prachatic vůně sladu...
Prachatice, Jihočeský kraj