!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Gabreta Borová Lada - stylové ubytování na Šumavě
Ubytování

Penzion Gabreta Borová Lada - stylové ubytování na Šumavě

Stylově zařízený penzion poskytuje apartmánové ubytování s wellness, bazénem a zázemím pro rodiny s dětmi v Borové Ladě.
Penzion Gabreta se nachází v Borové Ladě v národním parku Šumava. Ubytovat se zde můžete v prostorných apartmánech s vlastní koupelnou, vybavenou kuchyní, satelitní televizí a připojením k internetu WiFi. Obytná kuchyň je vybavena satelitní televizí a pohodlnou sedačkou. Některé apartmány mají vstup na balkón.

K relaxaci hostů slouží wellness část penzionu, kde se nachází bazén (pro nízké hladiny chloru vhodný i pro malé děti), trysky k masáži zad, Kneippův chodník, vířivka, sauna a relaxační bazének s balonky pro děti. Děti v penzionu určitě potěší a zabaví také stůl na malování, žíněnky a hračky.

Poloha penzionu nabízí mnoho zajímavých možností pro pěší i cyklistické výlety po okolí. V bezprostřední blízkosti Borové Lady se nachází Chalupská slať. Nedaleko je to do turisticky oblíbené Kvildy nebo k pramenům Vltavy.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hofman Apartmány Šumava

Hofman Apartmány Šumava

Borová Lada, Jižní Čechy
Hájenka na Knížecích pláních

Hájenka na Knížecích pláních

Borová Lada, Jižní Čechy