Úvod > Co chcete dělat? > Pension Falconi v Kolíně
Ubytování

Pension Falconi v Kolíně

Pension Falconi *** se nachází v klidné části města Kolína. Sídlí v působivé budově z 30. let 20. století v těsné blízkosti Karlova náměstí. Svou polohou nabízí hostům ideální zázemí během turistiky, obchodního jednání i rodinné dovolené.
Kompletně zrekonstruovaný Pension Falconi *** nabízí cenově dostupné, a přesto komfortní ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových a  jednom čtyřlůžkovém  pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem a minibarem. Samozřejmostí je wi-fi připojení zdarma na pokojích i ve společných prostorách. Pension je nekuřácký.

Pension Falconi nabízí svým hostům bohaté snídaně formou švédského stolu v útulné jídelně. K dispozici je také venkovní posezení ve dvou krytých altánech s možností grilování. Pokud cestujete na motorce nebo jste příznivci aktivní dovolené s koly, není problém si je u nás uschovat. Dlouhé teplé letní večery vybízí k posezení na zahrádce. Pension Falconi disponuje zahrádkou s upraveným trávníkem, spoustou zeleně a dvěma altány. Na zahrádce je možné uschovat pod přístřeškem motocykl nebo jízdní kola.

Spokojený klient je naší prioritou. K maximální spokojenosti hostů děláme naší práci profesionálně a s radostí. Rádi zodpovíme každý váš dotaz a ochotně pro vás zařídíme vše, co bude v našich silách. Na našem pensionu akceptujeme platební karty a není pro nás problém vás ubytovat i v pozdních večerních hodinách. Pension Flaconi je nakloněný také zahraničním hostům, kteří u nás najdou nejen klid a pohodu, ale také personál hovořící v anglickém jazyce.

Provozovatel

Pension Falconi***

Sokolská 6
280 02 Kolín
Tel.:
+420 721 516 894
Email:
pension.falconi@s...
WWW:
www.pensionfalcon...
GPS:
50,029726 15,197025
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Theresia Kolín

Hotel Theresia Kolín

Kolín, Středočeský kraj
Restaurace Villa Romantica v Kolíně

Restaurace Villa Romantica v Kolíně

Kolín, Středočeský kraj
Villa Magdalena v Kutné Hoře

Villa Magdalena v Kutné Hoře

Kutná Hora, Středočeský kraj