Úvod > Co chcete dělat? > Prohlídka distribučního centra Amazon
Zážitky

Prohlídka distribučního centra Amazon

Přijďte se podívat do distribučního centra společnosti Amazon, jednoho z nejmodernějších logistických pracovišť ve střední Evropě, a poznejte, jakou cestu balíky absolvují, než dorazí k vašim dveřím!
Během šedesátiminutové prohlídky distribučního centra, které se nachází v Dobrovízi nedaleko pražského letiště, mají návštěvníci možnost podívat se, jak zaměstnanci Amazonu s pomocí inovativních technologií připravují, balí a odesílají menší zásilky, jako například knížky, elektroniku a spotřební zboží. Distribučním centrem provázejí samotní zaměstnanci, kteří se rádi podělí o zajímavosti ze života pracovníka Amazonu a nebojí se zodpovídat ani neobvyklé otázky z publika. V rámci programu si také můžete zkusit, jaké to je zásilky vlastnoručně balit.

Prohlídky se konají v 10:00 a 13:00. Jsou vhodné i pro školní skupiny. Distribuční centrum může navštívit kdokoli starší 6 let.

Veřejné prohlídky v českém distribučním centru v Dobrovízi Amazon pořádá s přestávkami již pět let. Za tu dobu vidělo moderní logistické centrum přes 4000 lidí.

Aktivity v okolí

Vyhlídkové valy u letiště Václava Havla

Vyhlídkové valy u letiště Václava Havla

Hostivice, Středočeský kraj
Relax studio Hostivice

Relax studio Hostivice

Hostivice, Středočeský kraj
Tvrz Litovice

Tvrz Litovice

Hostivice, Středočeský kraj