!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Mobilní průvodce městem Mikulov
Zážitky

Mobilní průvodce městem Mikulov

Nové technologie a využití mobilního telefonu jsou nedílnou součástí cestovního ruchu. V Mikulově mohou všichni návštěvníci, ale i místní využít mobilního průvodce městem přímo ve svém telefonu.
Pro všechny, kteří rádi využívají moderní technologie a chtějí mít všechny informace kdykoliv po ruce, je v Mikulově od 1. března 2013 k dispozici nová služba pro návštěvníky města, kteří si mohou opatřit mobilního a praktického rádce pro toulky městem přímo do svého telefonu.
 
Na letácích a propagačních materiálech města si lidé mohou bezplatně stáhnout potřebný kód, který jim dodá informace o vybrané památce nebo jak se k ní nejlépe dostat. K dispozici je interaktivní mapa města i okolí, seznam památek a také cyklostezek nebo naučných stezek, seznam ubytování. Aplikace obsahuje i přehled kulturních akcí, praktické informace o parkovištích, bankomatech, kontaktní údaje dalších atraktivit a důležitá telefonní čísla.
Zobrazit více

Provozovatel

Turistické informační centrum Mikulov

Náměstí 1
692 01 Mikulov
Tel.:
+420 519 510 855
Email:
tic@mikulov.cz
WWW:
www.mikulov.cz
GPS:
48,807145 16,638295
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí