!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Eat Art Gallery
Ubytování

Eat Art Gallery

Uprostřed inspirujícího a historického centra Mikulova, v klidné souběžné Kapucínské uličce s Náměstím, se spojuje požitek z umění, gurmánství i vína. V nově zrenovovaném objektu se nachází výstavní a požitková galerie pro všechny smysly, atrium, vinný sklep a pension.
Penzion nabízí tři romantické komfortní pokoje, jejichž názvy "Portugal, Veltlín a Champagne" mají hostům připomenout, že se nachází v srdci vinařské oblasti Morava.

EAT ART GALLERY s.r.o. se již od roku 2008 specializuje na oblast výstavnické činnosti spojené s EAT-ARTem, připravuje vybrané aktivity v oboru kulinářského umění, organizuje workshopy, kurzy a semináře.

Majitelka gastro galerie paní Jitka Plesz se zálibou prezentuje staročeskou kuchyni, zvláště její zapomenuté receptury. Dále nabízí služby pro firmy či skupiny – teambuilding i další zážitkové akce. Nezapomněla ani na romantické balíčky. Při pořádání těchto akcí se vždy maximálně přizpůsobí vašim požadavkům.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 27. 8. 2020
3.7.
Mikulovské sklepy open

Mikulovské sklepy open

Mikulov, Jižní Morava
23.5.
Muzikál Dracula

Muzikál Dracula

Mikulov, Jižní Morava
14.5.
16.5.
Slavnosti města Mikulova

Slavnosti města Mikulova

Mikulov, Jižní Morava
29.5.
30.5.
Česko-rakouský maraton

Česko-rakouský maraton

Mikulov, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí