Úvod > Co chcete dělat? > Lesní hotel ve Zlíně
Životní styl

Lesní hotel ve Zlíně

Lesní hotel nabízí moderní a pohodlné ubytování v klidné zlínské lokalitě, reprezentativní prostory pro obchodní schůzky či společenské akce, zážitkovou gastronomii i wellness centrum.
Nachází se v sousedství filmových ateliérů a v blízkosti Lesního hřbitova, který projektoval František Lýdie Gahura a pro jehož zřízení Tomáš Baťa přivezl inspiraci z Ameriky a z lesního hřbitova Bor u České Lípy kolem roku 1909.

Hotel byl uveden do provozu v roce 2010. Nabízí moderní a pohodlné ubytování nedaleko přírody. K dispozici je celkem 20 dvoulůžkových pokojů, z nichž je 16 pokojů typu Standard, 2 Apartmány a 2 Prezidentské Apartmány, jejichž součástí je i vlastní finská sauna. Všechny pokoje jsou velmi komfortně vybaveny.

Hotel nabízí wellness služby - finská sauna, vonná a solná parní lázeň, jacuzzi a odpočívárna.

Hotelové prostory jsou ideálním místem pro konání různých akcí, jako jsou například rodinné oslavy, svatební hostiny, firemní školení, konference, oslavy narozenin, promoce, bankety a další. K dispozici jsou dva salonky, jeden o kapacitě 15 osob a druhý o kapacitě 50 osob, dále je možno využít prostory restaurace o kapacitě 60 osob. Vše je možno spojit s hotelovým foajé, tudíž kapacita pro různé akce může být posléze až pro více jak 100 osob. Samozřejmostí je pak možnost uzavření různých částí hotelu dle charakteru akce, pro její níčím nerušený průběh.
Zobrazit více

Provozovatel

Lesní hotel****

Filmová 4346
760 01 Zlín
Tel.:
+420 577 053 698
Tel.:
+420 606 885 225
Email:
info@lesni-hotel.cz
WWW:
www.lesni-hotel.cz
GPS:
49,201621 17,663925
 
 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro Kudlov

Bistro Kudlov

Zlín, Zlínský kraj
Interhotel Zlín

Interhotel Zlín

Zlín, Zlínský kraj
Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Zlín, Zlínský kraj