Úvod > Co chcete dělat? > Lyžování na umělém svahu ve Zlíně

Lyžování na umělém svahu ve Zlíně

Zimní sporty
Na lyžařském svahu ve Zlíně můžete vyzkoušet kromě lyžování také snowpark s překážkami a umělými skoky. Dostavěli zde nově Igloo bar a vylepšili skiservis, kde brousí na profesionálních strojích značky Montana a na počkání. Nově je vybudován big jump z hlíny a ve snowparku 8 překážek.
Na svahu je lyžařský vlek POMA - P s kapacitou 510 osob za hodinu. Svah je vybaven moderním zařízením na výrobu technického sněhu. Na svahu jsou instalovány dva dopravníkové pásy od firmy Sun Kid pro děti. Pásy jsou dlouhé zhruba 52 a 102 metrů (jedná se o nejdelší dopravníkový pás pro děti v České republice). Lyžovat zde můžete také ve večerních hodinách na osvětleném svahu.
 
Mezi další poskytované služby patří servis lyží i snowboardů v Profi Ski Servisu Rossignol, výuka lyžování a snowboardingu v Lyžařské škole SKI PINGI, občerstvení a neplacené parkoviště.
 
Pro snowboardisty slouží nový snowpark s několika překážkami, jeho součástí je například bedna, lomená bedna, rainbow, C-bedna, rail, skok přes sud, big jump, small jump a plastová roura. Na kopci si přijdou na své zkušení snowboardisté, ale stejně tak se budou ve snowparku dobře cítit i začátečníci.. Za příznivých sněhových podmínek bude postavena i mini U-rampa ze sněhu.

Lyžařská škola Sunkid, nabízí komfortnější styl pro  zákazníky. Ve škole bude větší počet instruktorů, který povede ke kvalitnějšímu a většímu počtu  zákazníků, kteří mohou využít školičku. Děti si rády zařádí na snowtubingu. Snowtubingová dráha byla zbudována podle platných bezpečnostních norem. Její délka je 220 metrů. Po dráze se může pohybovat vždy pouze jeden jezdec. Nahoru ho vyveze dopravníkový pás a pak už si vybírá ze dvou úrovní – delší a kratší dráhy. I přes všechna bezpečnostní opatření by však měli návštěvníci vzít na vědomí, že snowtubingu se účastní na vlastní nebezpečí.
 
Pro pořádání firemních akcí a soukromých večírků nezávisle na provozu lyžařského svahu je určen originální Igloo Apre´s ski bar. Nově byl v Igloo baru postaven krb.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí