Úvod > Co chcete dělat? > Květomluva – sušírna sv. Františka: Bio byliny a sušené ovoce
Životní styl

Květomluva – sušírna sv. Františka: Bio byliny a sušené ovoce

Přes 100 let stará valašská sušírna na ovoce a byliny sv. Františka, bělokarpatské louky a na vysokém hájku rozesetá políčka pro byliny a jedlé květy. To je náš milovaný kousek valašské krajiny, kde vše vzniká – naše bylinky, naše výrobky, ale i my Fryzelkovi z Květomluvy.
Citlivost a naslouchání přírodě, poctivost a maximální kvalita, 100% malá ruční výroba, tradice i nové nápady, odpovědnost vůči lidem i přírodě a radost v našich výrobcích. To je to, co je pro nás důležité a o co se v Květomluvě snažíme. Proto si vše ručně pěstujeme, nebo sbíráme v přírodě sami. Bylinky jsou nejen certifikované v bio kvalitě, ale jsou především hlavně naše, z jihu Valašska z nejsevernější části CHKO Bílé Karpaty.
 
Vše si sami zpracováváme a vyrábíme. Celá naše výroba i použité obaly jsou dělány tak, aby co nejméně poškozovaly životní prostředí a pokud možno ho obohacovaly a rozvíjely. V našich výrobcích používáme jen to nejkvalitnější a snažíme se je v mnohém dělat jinak a lépe, než je zvykem. Většina našich výrobků je v limitovaném počtu. Je to z důvodu, že množství námi vypěstovaných nebo posbíraných valašských bylin je omezené a u některých výrobků se používají jen čerstvé byliny.

Vyzkoušejte naše výrobky, bude nám ctí a snad vám, nebo vašim blízkým opravdu udělají radost. Zároveň vás srdečně zveme k nám do Vlachovic, přijďte se podívat, kde bylinky pěstujeme, zpracováváme a kde vše pro vás vzniká.

Provozovatel

Květomluva - Sušírna sv. Františka

Vlachovice 406
763 24 Vlachovice
Tel.:
+420 775 345 646
Email:
info@kvetybyliny.cz
WWW:
https://www.kvety...
WWW:
https://www.faceb...
GPS:
49,126635 17,932993
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Alfacentrum Valašské Klobouky

Hotel Alfacentrum Valašské Klobouky

Valašské Klobouky, Zlínský kraj
Restaurace Zámek Slavičín

Restaurace Zámek Slavičín

Slavičín, Zlínský kraj
Hotel a pivní lázně Zámek Wichterle

Hotel a pivní lázně Zámek Wichterle

Slavičín, Zlínský kraj