Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Zámek Slavičín
Gurmánská turistika

Restaurace Zámek Slavičín

Restaurace Zámek se nachází v samotném centru města Slavičína nedaleko Horního náměstí. Nachází se v prostorách barokního zámku, který je doménou města. Zámek je obklopen krásným zámeckým parkem, který poskytuje příležitost k procházkám, ale také nabízí kulturní a sportovní vyžití.
Restaurace s kapacitou 320 míst nabízí jídla české kuchyně a nápoje včetně točeného piva. Restaurace má velkou letní zahrádku, která má výhled právě na tento park. Přímo před restaurací je parkoviště pro cca 15 aut a přímo pod zámkem se nachází velká parkovací plocha pro cca 40 aut.

Restaurace nabízí v přízemí prostory pivnice (cca 50 míst), v jejíž zadní části vás zabaví kulečník či stolní fotbal, dále pak restauraci nekuřáckou (cca 60 míst) a malý salonek (cca 25 míst). V patře zámku se nachází velký sál (cca 110 lidí), který je určen především k oslavám životního jubilea, svatbám, společenským rautům, firemním večírkům atd. V tomto sále se nachází samostatný bar a součástí je i velká terasa, která je v letní sezóně využívána k odpočinku či kuřácké pauze.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 10. 2019
7.9.
12.9.
Světový šampionát v travním lyžování

Světový šampionát v travním lyžování

Štítná nad Vláří-Popov, Východní Morava
20.8.
22.8.
Folklorika Fest

Folklorika Fest

Starý Hrozenkov, Východní Morava
13.8.
14.8.
Festival Vizovické Trnkobraní 2021 – zrušeno

Festival Vizovické Trnkobraní 2021 – zrušeno

Vizovice, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí