Úvod > Co chcete dělat? > Hotel a pivní lázně Zámek Wichterle
Ubytování

Hotel a pivní lázně Zámek Wichterle

Koupele v pivu v modřínových vanách v hlubokých sklepeních Zámku Wichterle pro vás bude bezesporu úžasným zážitkem. Odvezte si s sebou z pobytu ze zámeckého prostředí odpočaté nejen tělo, ale i duši.
Představte si Zámek Wichterle, ve kterém se snoubí kouzlo zámeckého se stylem moderním. Představte si klidný hotel, romantické pivní lázně s wellness. Toto místo nabízí tolik rozličných způsobů zábavy a odpočinku! Na jednom a tom samém místě můžete užívat nerušenou dovolenou se svojí drahou polovičkou, vystrojit velkolepou zámeckou svatbu, uspořádat královsky pojatou konferenci své firmy.

Součástí zámku je přilehlý anglický park, ve kterém najdete dětské hřiště, kaštanovou alej, kuželnu, volejbalové hřiště, dřevěný altánek. Park je ideálním místem k procházce, odpočinku nebo pikniku. V těsné blízkosti parku se nachází rybník a také koupaliště.
 

Zámecké ubytování

Hledáte, kde se hezky ubytovat? A zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Přijeďte zažít tento nevšední zážitek a objednejte si jeden z našich pobytových balíčků. Jsou určeny jak milovníkům romantiky, tak rodinám nebo pracovním kolektivům. Hotel disponuje pokoji v historickém a moderním stylu. Pokud zvolíte historické pokoje dýchne na vás romantika a přenesete se do dob starších. V moderní části oceníte minimalistický, avšak příjemný design, a především kvalitní matrace pro váš spokojený spánek.
 

Restaurace Zámku Wichterle

Zámecká restaurace hotelu Wichterle vás zve na a poklidné posezení s příjemným gastronomickým zážitkem. Zařízení restaurace v barokním stylu plně podtrhuje celkový dojem zámku. Osvědčené pokrmy hodné zámeckého prostředí nabízíme à la carte. Těší nás, že pro vás můžeme připravovat pokrmy z primárně regionálních zdrojů.

Zámecká kavárna nabízí pro každého něco. Můžete si zde vychutnat lahodnou značkovou kávu, organické čaje, bio jablečné mošty, domácí limonády i míchané nápoje. Širokou škálu vlastních dezertů vyráběných dle zásad moderní gastronomie. Na své si přijdou i vyznavači RAW stylu, v nabídce máme i v bezlepkové formě. Nedílnou součástí je zmrzlina vyrobená z poctivého farmářského mléka a živočišné smetany s přídavky italských surovin. Na ranní rozjezd nabízí kavárna i snídaňové menu.
 

Piknik v zámeckém parku

Máte smysl pro romantiku? Patříte mezi piknikové nadšence, pro které je venkovní stravování kvalitní formou trávení volného času s přáteli? Zámecký park je vám plně k dispozici. Servírovat můžete v libovolné části parku, na dece, kterou vám zapůjčíme i s košem dobrého jídla a pití. Samozřejmostí je veškeré piknikové vybavení. Využijte zdejší nabídky od léta do podzimu.
 

Pivní lázeň

Při pivní koupeli dochází vlivem vhodné kombinace přírodních látek k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla a k uvolnění tělesného i duševního napětí. Silice chmele spolu s vitamínem B a aktivními enzymy obsaženými v pivovarských kvasnicích pomáhají uvolňovat kožní póry, regenerovat a celkově revitalizovat pokožku. Kromě omlazení pokožky má pivní koupel tyto ozdravné účinky: uvolňuje svalové napětí, snižuje stres, zlepšuje krevní oběh, podporuje látkovou výměnu, odplavuje škodlivé látky z těla, pomáhá při léčbě lupénky, akné a celulitidy, může sloužit jako podpůrná léčba bolesti kloubů a zad, má zklidňující a regenerační účinky na vlasy.
 

Wellness Centrum Zámku Wichterle

Zotavte se ze stresů všedního dne a relaxujte v zámeckém wellness centru. Vyberte si ze široké nabídky zážitkových masáží, zábalů, koupelí či luxusních tělových terapií. Hotelové wellness centrum nabízí celou řadu relaxačních služeb, které mohou využít nejen ubytovaní hosté, ale i hosté z okolí.Nechte se u nás hýčkat… Vyberte si z nabídky wellness procedur.

K dispozici je široká nabídka masáží, zábalů, koupelí, infrasauna, parní sauna, finská sauna, bylinková sauna a whirlpool.

Provozovatel

Zámek Wichterle – Hotel a pivní lázně

Osvobození 24
763 21 Slavičín
Tel.:
+420 608 275 009
Tel.:
+420 776 270 060
Email:
hotel@zamekwichte...
WWW:
https://zamekwich...
GPS:
49,089558 17,876316
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Zámek Slavičín

Restaurace Zámek Slavičín

Slavičín, Zlínský kraj
Restaurace Záložna Slavičín

Restaurace Záložna Slavičín

Slavičín, Zlínský kraj
Ubytování na Valašsku ve Slavičíně

Ubytování na Valašsku ve Slavičíně

Slavičín, Zlínský kraj