Úvod > Co chcete dělat? > Hrad Karlštejn z ptačí perspektivy
Hrad Karlštejn z ptačí perspektivy
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Hrad Karlštejn z ptačí perspektivy

Let vrtulníkem nad Karlštejnem si můžete vychutnat s profesionály. Během letu uvidíte nejen samotný hrad ve svém půdorysu ale i golfový areál, lomy Velká a Malá Amerika. A můžete si zaletět se podívat na hrady Točník, Žebrák, Křivoklát nebo zámek Hořovice. Místo vzletu je louka u mostu přes řeku Berounku na Karlštejně.
Provozujeme leteckou školu, lety, letecké práce. Poskytujeme výcvik pilotů vrtulníků a letecké programy. Dále se zabýváme dovozem a prodejem vrtulníků Robinson. Pořádáme firemní outdoorové programy v areálu našeho Rangercentra.

HELI Czech s.r.o. je společnost, která má za cíl poskytnout svým klientům ty nejkvalitnější služby, které maximálně uspokojí požadavky i náročných zákázníků. Specializujeme se na letecké služby poskytované vrtulníky převážně značky Robinson R–22 a R–44. Piloti HELI Czech s.r.o. patří mezi nejzkušenější piloty takzvané TYGŘÍ LETKY z PŘEROVA, kteří nalétali velké množství hodin na bojových vrtulnících Mi – 24. Tato letka je uznávaná jako jedna z nejúspěšnějších letek NATO. Získané zkušenosti překračují rámec běžného výcviku. A proto můžeme nabídnout služby, na více než standartní úrovni.