Úvod > Co chcete dělat? > Hotel SAS v Praze Satalicích
Ubytování

Hotel SAS v Praze Satalicích

Na severovýchodním okraji Prahy 9 najdete Sportareál Satalice v jehož těsné blízkosti najdete hotel SAS. Maximální kapacita hotelu je 50 lůžek. K dispozici je parkoviště, Wi-Fi připojení. Hotel nabízí možnost ubytování s domácím mazlíčkem.
Hotel poskytuje 10 příjemně zařízených pokojů, vybavených vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). Pokoje jsou jedno až čtyřlůžkové s možností přistýlky. Maximální kapacita 50 osob. Jeden pokoj je bezbariérový. Ubytování je vhodné pro jednotlivce i firmy, školy, sportovce, studenty, skupiny turistů, rodiny s dětmi.

Pro chvíle relaxace a odpočinku je k dispozici sauna, whirpool, tenisové kurty, beachvolejbalové kurty, víceúčelový kurt (nohejbal, malá kopaná, badminton) a restaurace s venkovní terasou. Okolí je vhodné k pěší turistice a cykloturistice.


Relaxace ve wellness

Ve wellness se můžete ohřát v  roztopené sauně, nebo se po sportovních výkonech zrelaxovat ve whirpoolu. Sauna, vířivka a relaxační místnost, která je provoněna léčivými aromaterapeutickými olejíčkami, poskytují prostor k odpočinku a relaxaci. V sauně máme pro vás nachystané saunové rituály, saunu pro jednotlivce i pro uzavřené skupiny, biosaunu pro děti a pro rodiče s dětmi v dopoledních hodinách. Masáže jsou poskytovány klasické, sportovní, rekondiční a relaxační. Najdete zde i nehtové studio.


Restaurace nabízí českou kuchyni

Restaurace nabízí moderní českou kuchyni, pronájem salonku popřípadě i terasy, poskytuje stravování pro hotelové hosty a obědy pro firmy. Je možné zajistit i společenské a firemní akce. K dispozici je velké plátno, projektor a ozvučení.
Zobrazit více

Provozovatel

Sportareál Praha – Satalice, s.r.o.

U Arborky 397
190 15 Praha 9
Tel.:
+420 604 447 469
Email:
jednatel@sport-ar...
WWW:
www.sport-areal-s...
GPS:
50,122632 14,567606
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
 

Časová náročnost

2,0 hodiny