Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Letní pobytové balíčky na golfovém hřišti Black Bridge
Black Bridge západ slunce
Ubytování

Letní pobytové balíčky na golfovém hřišti Black Bridge

Přesvědčíme vás, že vaši dovolenou si užijete nejen v zahraničí, ale i v prostředí útulných dvojdomků s terasou a garáží přímo na top 18 jamkovém hřišti Black Bridge, které se nachází na periferii Prahy.
Připravili jsme letní pobytové balíčky nejen pro vás golfisty, ale také pro aktivní negolfisty. Ubytovat se u nás můžete jak na pár nocí, tak i celý týden. Negolfisty potěší týden pobytu ve vlastním bungalovu od 12.000,- Kč a golfisty cena od 1.650,- Kč/os. na noc včetně hry nejen na Black Bridge, ale i dalších „áčkových“ Prague Golf Card hřištích poblíž Prahy.

Myslíme nejen na páry, ale i rodiny, a tak v rámci balíčků mají děti do 16 let hru zdarma. A abyste se nenudili, nabízíme vám širokou škálu aktivit jako fyziocvičení a masáže v apartmánech, běhání či cyklistiku s kondiční trenérkou, potažmo projížďky na koních.

V okolí resortu se nachází řada krásných parků, pivovar, nebo tenisové kurty, a tak i na výlety nejen do centra Prahy (15 min. vzdáleném) je lokalita naprosto ideální. Na své si přijde i parta přátel, pro které hravě zvládneme uspořádat světová utkání typu Ryder Cup.

Naše balíčky také podpořila světová značka Mercedes (partner resortu), a tak si vylosovaní hosté užijí luxusní svezení v zapůjčeném nejnovějším modelu Mercedes na celý týden jejich pobytu na Black Bridge zdarma. Všem ostatním nablýskáme vlastní vůz zdarma.

Rezervujte váš pobyt včas a zařaďte se do slosování o zapůjčení vozu Mercedes.

 

Provozovatel

Golf Resort Black Bridge

Národních hrdinů 891
Praha
190 12 Praha 9
Tel.:
+420 733 640 288
Tel.:
+420 246 067 800
Email:
hotel@grcm.cz
Email:
recepce@grcm.cz
WWW:
https://www.grcm....
WWW:
https://www.grcm....
GPS:
50,093146 14,586528
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Connexion Jazz koncert na Plechárně

Zveme na první opravdový Jazz na Plechárně. Je nám ctí představit Kapelu Connexión Jazz už 24.2.2023 od 20:00 hodin.
Praha 14, Praha

Bruslení na Černém Mostě

Nákupní centrum Černý Most zařizuje již tradičně venkovní kluziště pro veřejnost. Díky osvětlení kluziště si zde můžete užívat i ve večerních hodinách. K dispozici je také teplé občerstvení.
Praha, Praha

Imaginárium – Divadla bratří Formanů a jejich přátel na Chvalském zámku

Imaginárium představuje fantastický a tajuplný svět kočovných divadelníků a svérázných výtvarníků. Vtahuje nás do říše tvůrčí fantazie a radostně a bezelstně oslavuje lidskou tvořivost a řemeslo. Připomíná nám krásu a poctivost umění vytvořeného vlastníma rukama a srdcem.
Praha 9, Praha

VeteránPárty 2023

Tradiční setkání příznivců historických vozidel, motocyklů a jiných strojů do r. v. 1970.
Praha 20, Praha

Aktivity v okolí

Multifunkční rekreační park U Čeňku v Praze

Park se nachází mezi Černým Mostem, Horními Počernicemi, Dolními Počernicemi, Hostavicemi a Kyjemi. Svou rozlohou téměř 100 hektarů může konkurovat i Stromovce. Předpokládaný termín dokončení parku včetně hřišť je v dubnu 2018.
Praha 14, Praha

Golf Resort Black Bridge – Bílé míčky na Černém mostě

Moderní golfový areál Golf Resort Black Bridge, který se nachází na východním okraji Prahy, splňuje veškeré požadavky pro náročnější hráče, ale rádi zde uvítají i golfisty-začátečníky. Najdete zde komfortní zázemí s proshopem, restaurací a vynikající tréninkové plochy.
Praha 9, Praha

Rodinný klub Veselý čertík v Dolních Počernicích

Rodinný klub Veselý čertík v Praze – Dolních Počernicích nabízí velké množství aktivit pro rodiče (hlavně maminky) s dětmi, nebo jen pro rodiče, dále pak různé kulturní akce, vzdělávací projekty a přednášky, hernu, hlídání a mnoho dalšího.
Praha-Dolní Počernice, Praha

Zámecký park v Dolních Počernicích

Park byl založen společně s výstavbou zámku, který vznikl přestavbou středověké tvrze ze 14. století. V 70. letech 19. století byly lesní porosty mezi pravidelnými cestními osami přeměněny v krajinářský park. V parku je evidováno více než 1 100 stromů, zpravidla listnatých.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Camping Sokol Praha – kemp u Počernického rybníka

Camping Sokol Praha se nachází v přírodě a zároveň blízko centra Prahy. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a pro seniory, kteří chtějí zůstat na dovolené v kontaktu s přírodou, a přitom být během několika desítek minut v centru metropole.
Praha 9, Praha

Penzion Český statek

Pension s rodinnou atmosférou v Praze – Dolních Počernicích, 300 metrů od golfového hřiště GRBB, se snadnou dopravou do centra Prahy.
Praha 9, Praha

Hotel Svornost v Praze – Počernicích

Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy, 15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny a v blízkosti Jižní spojky. Nabízí rodinné, klidné prostředí za velice příznivé ceny. Hotel má 20 pokojů a 50 lůžek. Pokoje mají vlastní WC a koupelnu, lednicí, fénem.
Praha 14, Praha

Panský Dvůr Dolní Počernice

Rodinné odpoledne, výlet na kole nebo odpočinek s přáteli a prohlídka pivovaru? V Panském Dvoře s vlastním pivovarem jsou vítáni všichni, kdo mají rádi dobré jídlo a pití (zejména milovníci pivních speciálů), stejně jako cyklisté, milovníci wellness a děti, pro které je zde mnoho aktivit.
Praha 9, Praha