!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Letní pobytové balíčky na golfovém hřišti Black Bridge
Ubytování

Letní pobytové balíčky na golfovém hřišti Black Bridge

Přesvědčíme vás, že vaši dovolenou si užijete nejen v zahraničí, ale i v prostředí útulných dvojdomků s terasou a garáží přímo na top 18 jamkovém hřišti Black Bridge, které se nachází na periferii Prahy.
Připravili jsme letní pobytové balíčky nejen pro vás golfisty, ale také pro aktivní negolfisty. Ubytovat se u nás můžete jak na pár nocí, tak i celý týden. Negolfisty potěší týden pobytu ve vlastním bungalovu od 12.000,- Kč a golfisty cena od 1.650,- Kč/os. na noc včetně hry nejen na Black Bridge, ale i dalších „áčkových“ Prague Golf Card hřištích poblíž Prahy.

Myslíme nejen na páry, ale i rodiny, a tak v rámci balíčků mají děti do 16 let hru zdarma. A abyste se nenudili, nabízíme vám širokou škálu aktivit jako fyziocvičení a masáže v apartmánech, běhání či cyklistiku s kondiční trenérkou, potažmo projížďky na koních.

V okolí resortu se nachází řada krásných parků, pivovar, nebo tenisové kurty, a tak i na výlety nejen do centra Prahy (15 min. vzdáleném) je lokalita naprosto ideální. Na své si přijde i parta přátel, pro které hravě zvládneme uspořádat světová utkání typu Ryder Cup.

Naše balíčky také podpořila světová značka Mercedes (partner resortu), a tak si vylosovaní hosté užijí luxusní svezení v zapůjčeném nejnovějším modelu Mercedes na celý týden jejich pobytu na Black Bridge zdarma. Všem ostatním nablýskáme vlastní vůz zdarma.

Rezervujte váš pobyt včas a zařaďte se do slosování o zapůjčení vozu Mercedes.

 
Zobrazit více

Provozovatel

Golf Resort Black Bridge

Národních hrdinů 891
Praha
190 12 Praha 9
Tel.:
+420 733 640 288
Tel.:
+420 246 067 800
Email:
hotel@grcm.cz
Email:
recepce@grcm.cz
WWW:
https://www.grcm....
WWW:
https://www.grcm....
GPS:
50,093146 14,586528
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 9
 

Časová náročnost

12,0 hodin