Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Svornost v Praze - Počernicích

Hotel Svornost v Praze - Počernicích

Ubytování
Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy, 15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny a v blízkosti Jižní spojky. Nabízí rodinné, klidné prostředí za velice příznivé ceny. Hotel má 20 pokojů a 50 lůžek. Pokoje mají vlastní WC a koupelnu, lednicí, fénem.
Budovu hotelu nechalo zbudovat v roce 1931 Obecně prospěšné družstvo Svornost pro stavbu dělnických, úřednických a řemeslnických domků na pozemku koupeném od hrabat z Dercsenyi. V objektu bývaly čtyři byty, hospoda a sál, ve kterém mimo jiné vystupovali divadelní ochotníci, hráli zde jazzové kapely (včetně Jaroslava Ježka ) až do 50. let minulého století, kdy byl, tehdy již bývalý družstevní dům, zavřen. A dál sloužil jako sklad filmů, obchod, lidová knihovna a restaurace. Svornost chátrala a její novodobá kapitola se začala psát až po celkové rekonstrukci, kdy v červnu roku 1992 byl otevřen hotel, restaurace a svému původnímu účelu opět mohl sloužit i nádherný sál.

Cílem hotelu Svornost je vytvořit prostředí v němž se hosté cítí jako doma. V hotelu je k dispozici 22 pokojů s kapacitou okolo 50 míst. Můžete si vybrat mezi ubytováním v jednolůžkovém, dvojlůžkovém a třílůžkovém pokoji. Dále je zde apartment a 3 pokoje hostelového typu. Všechny pokoje splňují běžné standarty tří hvězdičkového hotelu. Samozřejmostí je Wifi připojení k internetu po celém hotelu zdarma.

Hotel nabízí řadu zajímavých balíčků, například Dovolená pro rodiny s dětmi v Praze. Jedná se o pobyt na 2 noci pro 2 dospělé osoby a 1 dítě do 15 let se snídaněmi a rodinnou vstupenkou do Království železnic. Po celý rok se v hotelu koná také množství zajímavých akcí.
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 8. 2020