!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Aktivní tenisová dovolená v různých koutech Čech i Moravy
Životní styl

Aktivní tenisová dovolená v různých koutech Čech i Moravy

Tenis je stylem života. Tenisová škola Mirky Melicherové vám nabízí aktivní tenisovou dovolenou, týdenní a víkendové akce na různých místech ČR, ale i kurzy tenisu v Praze.
Tenisová škola Mirky Melicherové vám nabízí aktivní tenisovou dovolenou, týdenní a víkendové akce v Jizerských horách v Rejdicích, v Rožnově pod Radhoštěm, na Sečské přehradě, Slapech, ve Špindlerově Mlýně. Pobyty zajišťujeme celoročně s využitím hal, venkovních kurtů, s plnou penzí, výlety, turnaji o ceny.

Výuka tenisu v Praze - východ, trenér přijede za vámi nebo tréninky probíhají např. v Horních a Dolních Počernicích, Běchovicích, Újezdě nad Lesy, Klánovicích, Jirnách, Zelenči, Chodově, Hamru, Hloubětíně a Letňanech.

Srdečně jste zváni na příjemné pobyty s námi, pro všechny příznivce bílého sportu jsou určeny naše akce plné legrace a zábavy, je tu i školička pro děti v Praze.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020