!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Řeznictví a bistro Naše maso
Gurmánská turistika

Řeznictví a bistro Naše maso

V řeznictví Naše maso vám nabízí to nejlepší maso, ze kterého vaří v restauracích Ambiente. Vyzrálé hovězí plemene „čestr", šťavnaté maso přeštického vepře a vlastní uzeniny, za jejichž kvalitou si stojí šéfkuchaři restaurací Ambiente.
Řeznictví Naše maso je projektem řetězce Ambiente. Nabízejí zde maso, ze kterého se vaří ve všech jejich restauracích. Specializují se na vyzrálé hovězí plemene čestr, přeštické vepřové a nabízejí také vlastní uzeniny. Pokud si zde něco vyberete, můžete to zde také i sníst. Na místě vám zde totiž rádi ugrilují steak nebo ohřejí uzeniny. A nejen to – v čele s řezníkem Františkem Kšánou nabízí Naše maso i další suroviny a potřeby pro vaření z masa.

Zdejší řezníci si přímo u prověřených chovatelů vybírají konkrétní kusy dobytka. U nich pak dohlížejí na stravu, zacházení a také na porážku. Maso si sami bourají a nechávají ho odležet a vyzrát.

Kromě masa a domácích uzenin zde pořídíte také další nutné věci k vaření. Na poličkách najdete třeba koření, sůl, čokoládu nebo mouku, kterou kuchaři sítě Ambiente nejraději používají v restauracích pro své lahodné vaření. Dostanete zde však také pečivo pečené v Café Savoy a chleba z pece Pizza Nuova.
Zobrazit více

Provozovatel

Naše Maso

Dlouhá 39
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 222 312 533
Email:
nasemaso@ambi.cz
WWW:
nasemaso.ambi.cz
GPS:
50,090799 14,426907
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

0,5 hodiny