Úvod > Co chcete dělat? > Radisson Blu Hotel, Prague
Premium pokoj
"> Premium pokoj "> Radisson Blu Hotel, Prague "> Hotelové lobby "> Junior Suite "> The Bar "> The Restaurant "> The Restaurant "> Lounge patrící k The Bar "> Meetingová místnost Stylish "> Meetingová místnost Authentic
Přidat foto
Ubytování

Radisson Blu Hotel, Prague

Zcela nový Radisson Blu Hotel Prague nabízí 160 moderních pokojů, včetně 21 apartmánů. Celý hotel prošel v roce 2019 náročnou rekonstrukcí, při které byly zachovány původní secesní prvky, doplněny o moderní design. K dispozici je nová restaurace a bar nabízející jak kávu, tak originální koktejly.
Nový pražský hotel Radisson Blu se nachází v Žitné ulice, na Novém Městě, v těsné blízkosti Karlova náměstí a v pěší vzdálenosti od památek Prahy.

Hotel se skládá ze čtyř historických secesních budov z roku 1898. V roce 2019 prošel celkovou rekonstrukcí, při které se změnily především společné prostory – lobby, restaurace, bar, konferenční prostory, ale také všechny pokoje.

V hotelu Radisson Blu, Prague se hosté budou cítit jako doma. Na hosty čeká mnoho služeb na míru, přátelský a nápomocný personál, 24/7 fitness centrum, parkovací služba, služba prádelny či 24-hodinová pokojová služba.

Pro firemní potřeby je k dispozici 8 moderních konferenčních místností, které pojmou až 150 účastníků a jsou vybaveny nejmodernějším technologickým zařízením.

Poobědvejte v elegantním prostředí The Restaurant nebo si vychutnejte originální koktejly v našem The Bar.

V celém hotelu je k dispozici vysokorychlostní Wi-Fi připojení.
Zobrazit více

Provozovatel

Radisson Blu Hotel, Prague

Žitná 561/8
120 00 Praha
Tel.:
+420 225 999 999
Email:
info.prague@radis...
WWW:
www.radissonblu.c...
GPS:
50,077377 14,422435
 
Region:
Praha
 

Časová náročnost

12,0 hodin