!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Brillion - robotika a programování
Zážitky

Brillion - robotika a programování

Pořádáme kroužky, workshopy a příměstské tábory zaměřené na robotiku a programování, elektrotechniku, 3D grafiku a další technické obory či všeobecné vědomosti.
Jsme parta nadšenců do nových technologií, robotiky a programování. Každý pocházíme z jiného prostředí a máme rozdílné vzdělání i zkušenosti, přesto všichni vidíme akutní potřebu vzdělávat děti v oblasti robotiky a programování. Budoucnost našich dětí je úzce spjata s moderními technologiemi, ať už je budou využívat jako profesionálové v oblasti robotiky nebo jako běžní uživatelé.

V hlavní nabídce najdete kroužky, workshopy a tábory s robotikou. Využíváme Lego Mindstorms EV3 Education, který propojuje konstrukci robotů a programování.

Nabídku našich akcí průběžně rozšiřujeme a obohacujeme o další obory a směry. Naším cílem je předat dětem i dospělým znalosti a vědomosti ze světa techniky a nejen něj hravou formou.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 29. 8. 2019