!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Pivní Lázně Original Beer Spa na Praze 1
Lázně a wellness

Pivní Lázně Original Beer Spa na Praze 1

Originální Pivní lázně Original Beer Spa mají blahodárný vliv na omlazení pokožky, zklidňující účinky na pleť, vlasy a svaly, uvolnění svalového napětí či mohou být podpůrnou léčbou bolesti zad a kloubů. Pomáhají vyčistit póry, léčit lupenku, akné i celulitidu.
Originální Pivní Lázně Praha - Original Beer Spa Prague leží v samotném centru hlavního města, u Karlova náměstí. Pivní lázeň probíhá v ručně vyrobených, tisíci litrových, vířivých kádích z dubu královského, a je založena na koupeli v přírodních extraktech, z kterých se vaří české pivo Krušovice (vybrané odrůdy chmele, pivovarské kvasnice a slad).

Vysoký obsah chmelových silic přispívá k celkové vitalizaci a uvolňování kožních pórů. Pivovarské kvasnice pak díky vysokému obsahu vitamínu B a aktivním enzymům působí blahodárně na regeneraci pokožky. Díky této jedinečné kombinaci přírodních ingrediencí a magického působení dubu královského, který byl odjakživa symbolem dlouhověkosti a odolnosti, dochází během koupele k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla, uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, a tím k dokonalému duševnímu i tělesnému odpočinku. Během pivní koupele si budete moci sami vytočit neomezené množství pravého českého piva Krušovice.

Po dvacetiminutové vířivé koupeli v dubové kádi následuje stejně dlouhý odpočinek na lůžku z pravé pšeničné slámy, která podpoří vstřebání veškerých vitamínů a extraktů z předcházející koupele. Během odpočinku si budete moci vychutnat čerstvý domácí pivní chléb a společnost vám bude dělat plápolající krb.

Po dobu procedury, v délce 1 hodiny, budete mít celé pivní lázně k dispozici exkluzivě pouze pro sebe a budete moci vypít neomezené množství světlého a tmavého piva Krušovice.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 23. 12. 2019