Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Pod Věží Prague a Depandance Pod Věží Praha
Ubytování

Hotel Pod Věží Prague a Depandance Pod Věží Praha

Hotel Pod Věží a jeho Depandance Pod Věží Praha nabízí příjemné a moderní ubytování ve dvou historických budovách v centru Prahy. Konkrétně v samém srdci Malé Strany, která je zařazena do celosvětově chráněných oblastí UNESCO. Obě budovy se tak nacházejí přímo u Karlova mostu.
Hotel Pod Věží a jeho Depandance Pod Věží Praha jsou od sebe vzdáleny pouhých pár metrů. Přestože se obě budovy nachází na jednom z nejatraktivnějších míst v Praze, na tzv. Královské cestě, pyšní se díky stínu malostranské věže Karlova mostu tichou a velmi klidnou atmosférou. Díky své bohaté historii si pak obě budovy uchovávají neopakovatelnou atmosféru a jedinečný styl. Můžete tak spatřit Prahu ve své nejkrásnější podobě.

Hotel Pod Věží disponuje 12 pokoji a jeho Depandance Pod Věží Praha se skládá z 16 pokojů. Všechny pokoje jsou nekuřácké s vlastní koupelnou a jsou vybavené satelitní TV, příslušenstvím pro přípravu čaje nebo kávy a minibarem. Ubytovat se můžete v standardním, deluxe, klasickém pokoji či zvolit apartmán nebo superior pokoj. Lze zvolit jak oddělená lůžka, tak i manželskou postel.

Pokrmy české i mezinárodní kuchyně si můžete vychutnat v půvabné restauraci Pod Věží nebo na její letní terase. Široký výběr čerstvých a pečlivě připravovaných jídel podráždí nejedny chuťové buňky. Vybírat můžete také z nabídky nápojů a vybraných víndomácí i zahraniční produkce. Užijte si báječný kulinářský zážitek v kouzelném prostředí historické budovy, současně s unikátní atmosférou Malé Strany a Karlova mostu.

Příjemné posezení nabízí i Café Creperie Pod Věží, kde můžete ochutnat originální po domácku připravované francouzské sladké i slané palačinky s čerstvou náplní. Kromě palačinek si můžete pochutnat na bagetách, křupavých panini sendvičích, salátech nebo domácích dezertech.

Ať je vaše cesta do Prahy obchodního charakteru nebo toužíte více po odpočinku, hotel Pod Věží Praha nabízí komfort, pohodlí a osobní přístup k vašim přáním a požadavkům. Díky fantastickému místu přímo v blízkosti všech významných památek, divadel a galerií, se můžete těšit i skvostnému servisu, které toto ubytování poskytuje.

Na místě je k dispozici pouze omezený počet parkovacích míst, proto je nutná rezervace předem.

Provozovatel

Hotel Pod Věží Pragu

Mostecká 58/2
118 00 Praha 1
Tel.:
+420 257 532 041
Email:
hotel@podvezi.com
GPS:
50,087338 14,406685
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Vstupné

Cena: 2 500 Kč

Poznámka:Cena pokoje od 2.500 Kč.
 

 

Časová náročnost

12,0 hodin