Úvod > Co chcete dělat? > Residence U Černého orla
Ubytování

Residence U Černého orla

Rodinný luxusní hotel v Praze je ideální volbou pro romantické pobyty či páry milující historii a hledající odpočinek pod Pražským hradem. Samotná lokalita Residence U Černého orla v srdci Prahy volá po objevování starých pražských legend a putování po Královské cestě.
Historie tohoto malebného hotelu sahá až do poloviny 14. století.

Residence U Černého orla disponuje 11 dvoulůžkovými pokoji, 1 podkrovním apartmánem a restaurací na špičkové úrovni, vše dekorované v dobové výzdobě.V celém objektu je k dispozici zdarma WI-FI internetové připojení, případně můžete využít zdarma internetové připojení v hotelovém notebooku, který se nachází v 1. patře hotelu.

V hotelové restauraci, se stylovou dobovou výzdobou a zachovalými historickými klenbami, si můžete pochutnat na českých i mezinárodních pokrmech. Výhradně z čerstvých surovin je tu připravují špičkoví kuchaři pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Koubka, člena národního týmu České republiky v gastronomii. Pro vaše chuťové pohárky jsou tu nachystány sezonní speciální nabídky, ale i stálá jídla, kterým vévodí česká kuchyně v moderním pojetí. Residence U Černého orla se může pyšnit logem Czech Specials, které ji řadí mezi certifikované restaurace, zaručující kvalitu nabízených pokrmů i služeb.

Prostory restaurace jsou také vhodné pro uspořádání soukromých akcí, školení či tiskových konferencí. Najdete tu i optimální podmínky pro úspěšnou pracovní schůzku – potřebné soukromí a bezplatné WI-FI připojení je tu samozřejmostí.

Milovníci vín jistě ocení bohatě zásobenou vinotéku, nabízející kvalitní česká i světová vína.

Provozovatel

Residence U Černého orla

Mostecká 11
118 00 Praha 1
Tel.:
+420 257 535 061
Email:
reception@residen...
WWW:
www.residenceprag...
GPS:
50,087243 14,405728
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

12,0 hodin