Úvod > Co chcete dělat? > Albero Valtice – restaurační komplex v historickém centru
Albero Valtice - restaurační komplex v historickém centru
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Gurmánská turistika

Albero Valtice – restaurační komplex v historickém centru

Při vstupu na historické náměstí restauraci nelze přehlédnout, neboť stojí v pomyslné bráně. S kapacitou 55 míst a stejného počtu míst na letní terase je jednou z největších restaurací ve městě.
Interiér restaurace v barokním stylu je ideálním místem k příjemnému posezení při dobrém jídle a pohárku kvalitního moravského vína. V jídelním lístku si návštěvníci mohou vybírat ze specialit moravské kuchyně, ale na své si jistě přijdou i milovníci specialit světové gastronomie nebo mořských či sladkovodních ryb.

Provoz restaurace s příjemnou obsluhou a vynikající kuchyní je určen všem, kteří hledají při návštěvě zámeckého města příjemnou atmosféru klidného rodinného podniku s příjemnou obsluhou a vynikající kuchyní.

V naší nabídce naleznete vína od předních valtických vinařů, jejichž práce je opakovaně uznávaná díky kvalitním hroznům dozrávajících na místních vinicích. Po staletí se místní vína díky mistrným technologům řadí mezi ty nejlepší, které se u nás vyrábí. Důkazem může být řada ocenění jež místní podniky a vinaři získali v tuzemských i zahraničních výstavách.

V naší nabídce Vám nabídneme vína červených i bílých odrůd hroznů. Samozřejmostí jsou i archivní vína a speciality v podobě slámových a ledových vín.

Jste na klasiku? Žádný problém, objednete si husu nebo kachnu a přijďte na hostinu. Přípravu tohoto jídla je nutno objednat předem. Husu nebo kachnu objednávejte 2 dny dopředu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Prinz ve Valticích

Penzion Prinz ve Valticích

Valtice, Jižní Morava
Penzion Valtice

Penzion Valtice

Valtice, Jižní Morava
Wellness hotel Besední dům Valtice

Wellness hotel Besední dům Valtice

Valtice, Jižní Morava