!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Zimní plavby Pražskými Benátkami
Kapitán v Certovce
"> Kapitán v Certovce "> labute "> Kapitánka "> Tunel pod obloukem Juditina mostu "> Vodouch u Karlova mostu "> Lodní bubínek ">
4.12.
31.3.
+ Přidat foto
Společenské akce

Zimní plavby Pražskými Benátkami

Kdy 4. prosinec 2020 11:0031. březen 2021 18:00
Svařené víno, praskající dřevo, zimní hladina, labutě… to je zima v Pražských Benátkách. Užijte si plavbu po Vltavě s nejhezčím výhledem na Karlův most a panorama Hradčan. I v největších mrazech vás zahřejí kamínka, tak zvaný lodní bubínek, a svařené víno, které obdržíte v rámci lodního lístku.
Vydejte se s námi na plavbu doposud nepoznanými a tajemnými zákoutími matičky Prahy. Zhlédněte tajemnou Prahu z paluby našich vyhlídkových lodí postavených v duchu tradice z konce 19. století. Projeďte se podzemním vodním tunelem pod Starým městem, proplujte tajemnými prostory vodního kanálu Čertovka, které Vás učarují svým zimním kouzlem.

V rámci ceny lodního lístku obdržíte drobné občerstvení a vstupenku do Muzea Karlova mostu, kde můžete zhlédnout unikátní model Juditina a Karlova mostu.

V prosinci se na Vás budeme těšit vždy v sobotu a v neděli od 11 do 18 hodin. V období od 22.12. do 3. 1. 2021 dokonce denně ve stejný čas. Na lodích je vždy teplo, není nutné se obávat větru, deště, zimy. Svařené víno již v nabídce. Kamínka jsou instalována, topí se v nich, jakmile bude teplota doopravdy zimní. Zima vám určitě nebude.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 14. 12. 2020