Úvod > Kalendář akcí > Zimní plavby Pražskými Benátkami
Kapitán v Certovce
"> Kapitán v Certovce "> labute "> Kapitánka "> Tunel pod obloukem Juditina mostu "> Vodouch u Karlova mostu "> Lodní bubínek ">
16.11.
31.3.
+ Přidat foto

Zimní plavby Pražskými Benátkami

Kdy 16. listopad 2019 10:30 - 31. březen 2020 17:00 Společenské akce
Svařené víno, praskající dřevo, zimní hladina, labutě… to je zima v Pražských Benátkách. Užijte si plavbu po Vltavě s nejhezčím výhledem na Karlův most a panorama Hradčan. I v největších mrazech vás zahřejí kamínka, tak zvaný lodní bubínek, a svařené víno, které obdržíte v rámci lodního lístku.
Vydejte se s námi na plavbu doposud nepoznanými a tajemnými zákoutími matičky Prahy. Zhlédněte tajemnou Prahu z paluby našich vyhlídkových lodí postavených v duchu tradice z konce 19. století. Projeďte se podzemním vodním tunelem pod Starým městem, proplujte tajemnými prostory vodního kanálu Čertovka, které Vás učarují svým zimním kouzlem.

V rámci ceny lodního lístku obdržíte drobné občerstvení a vstupenku do Muzea Karlova mostu, kde můžete zhlédnout unikátní model Juditina a Karlova mostu.

Vyhlídkové plavby jsou v provozu 365 dní v roce. Lodičky vyplouvají během provozní doby každých 15 min. Na lodích je vždy teplo, není nutné se obávat větru, deště, zimy. Svařené víno již v nabídce. Kamínka jsou instalována, topí se v nich, jakmile bude teplota doopravdy zimní. Zima vám určitě nebude.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 11. 2019