!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Besední dům Ivančice
Ubytování

Hotel Besední dům Ivančice

Besední dům byl zbudovaný Občanskou záložnou v roce 1890. Od této doby je centrem kulturního a společenského života v Ivančicích. Objekt má dvě poschodí poskytující ubytování, pro gastronomii slouží nově vybudovaná kuchyně.
Novorenesanční budova se secesní výzdobou interiérů byla postavena architektem Josefem Kočím právě k těmto účelům a dodnes poskytuje jedinečné prostory všem obyvatelům a návštěvníkům města Ivančice.

Nekuřácká restaurace s kapacitou 80 osob se nachází v přízemí hotelu. V přední části je vybavená barem a barovými boxy. Zadní část je zařízena v rustikálním stylu. Zde je k dispozici nekuřácký salonek až pro 20 osob s možností uzavření pro privátní společnost.

Stravování v restauraci je možné výběrem specialit všeho druhu (z jídelního lístku) nebo výběrem hotových jídel z pěti menu. Nově vybudovaná kuchyně splňuje požadavky EU. V přízemí se nachází také stavebně oddělená kuřácká část restaurace s Cobra barem s kapacitou až 70 osob. I kuřácká část je rozdělena na dvě části s možností uzavření zadní části (s tanečním parketem) pro účely oslav a sezení privátních společností. Při sportovních utkáních nebo jiných důležitých kulturních a společenských akcích umísťujeme do zadní části Cobra baru velkoplošný projektor.

V prvním poschodí se nachází malý a velký sál s galerií. Sály jsou zdobeny prvky secesního stylu. Tyto prostory jsou využívány převážně ke konání plesů, tanečních kurzů, koncertů, výstav, prezentací, seminářů a jiných společenských akcí. Veřejností jsou zejména užívány k pořádání svateb a velkých oslav.

Vinárna s kapacitou 40 osob se nachází v suterénu hotelu, v tradičním stylovém prostředí, taktéž s tanečním parketem. Ve vybraných termínech se zde konají country večery. I tyto prostory je možné pronajmout pro účely různých oslav a sezení uzavřených společností.

Parkování je možné na parkovišti před hotelem. Pro motocykly a kola je zajištěno parkování v uzamčeném prostoru přímo v hotelu.

Kapacita hotelu umožňuje ubytování včetně stravování školním výletům a autobusovým zájezdům (s poskytnutím množstevní slevy dle domluvy).

Objekt poskytuje ve svých prostorách možnost konání:
  • rodinných oslav (narozeniny, promoce, svatby, křtiny)
  • firemních večírků, seminářů, prezentačních akcí
  • abiturientských večírků
  • plesů, tanečních zábav, diskoték, koncertů, country večerů, tanečních kurzů, módních přehlídek apod.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 29. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Oldřich Marek Ivančice

Penzion Oldřich Marek Ivančice

Ivančice, Jižní Morava
Kavárna Café Manuela Ivančice

Kavárna Café Manuela Ivančice

Ivančice, Jižní Morava