Úvod > Co chcete dělat? > Hotel a restaurace U Hada v Žatci
Ubytování

Hotel a restaurace U Hada v Žatci

Hotel a restaurace U Hada se nachází v centru města Žatec. Hotelový komplex tvoří jednu z dominant historického náměstí a vznikl pečlivou rekonstrukcí měšťanského domu se zachováním originálního zdiva včetně památkově chráněných trámových konstrukcí.

Hotel U Hada nabízí ubytování v centru historického města Žatec, a to ve 22 pokojích tří až čtyř hvězdičkového standardu. Hotelové pokoje jsou vybaveny sociálním a hygienickým zázemím, telefonem, televizorem se satelitními programy chladničkou a dalším nutným mobiliářem. Na všech pokojích je možné řešení přistýlky. Parkování na vyhrazených stání před hotelem nebo v uzamčené zadní části hotelu.

Restaurace v Hotelu U Hada, ve které si vyberete skvělá jídla italské i české kuchyně, nabízí příjemnou atmosféru v prostředí, které je řešeno v moderním stylu zapadajícím do historického rázu budovy z 15. století. Kapacita restaurace je padesát míst a útulný salonek poskytne soukromí třiceti osobám. Venkovní terasa s dalšími 24 místy, která od jara do podzimu nabízí posezení na čerstvém vzduchu s úžasným výhledem na dominantu Žateckého náměstí, místní radnici a další historické budovy.

 

Zobrazit více

Provozovatel

Hotel U Hada

Náměstí Svobody 155
438 01 Žatec
Tel.:
+420 415 711 000
Tel.:
+420 777 699 169
Email:
recepce@zatec-hot...
Email:
hoteluhada-zatec@...
WWW:
zatec-hotel.cz
GPS:
50,329117 13,544016
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Dolní Poohří
Město:
Žatec
 

Vstupné

Cena: 1 190 Kč

Poznámka:

Cena za 2lůžkový pokoj.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Zlatý lev v Žatci

Hotel Zlatý lev v Žatci

Žatec, Ústecký kraj
Bývalý pivovar Žatec

Bývalý pivovar Žatec

Žatec, Ústecký kraj
Wellness hotel Národní dům

Wellness hotel Národní dům

Podbořany, Ústecký kraj