Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování na zámku Nový Hrad v Jimlíně u Loun
Ubytování

Ubytování na zámku Nový Hrad v Jimlíně u Loun

Zámek Nový Hrad v Jimlíně u Loun nabízí ubytování v Zámeckém penzionu, který se nachází přímo na prvním nádvoří zámku. Ubytování je zajištěno ve třech pokojích umístěných v prvním poschodí Úřednického domu.

V nabídce jsou tři pokoje, vybaveny televizí a miniledničkou. Všechny pokoje obsahují jedno dvoulůžko, pokoj č. 2 navíc obsahuje jedno lůžko jako přistýlku. Pokoje 1 a 3 obsahují hygienický koutek s umyvadlem. Pokoj 1, nebo 2 a nebo oba pokoje současně lze pronajmout s koupelnou (je průchozí z obou pokojů).

Koupelna obsahuje hydromasážní vanu, umyvadlo a WC. Pro ostatní pokoje je koupelna a WC na chodbě. Hostům je k dispozici stylová společenská místnost a kuchyňka. Ubytování je poskytováno se snídaní.

Pokud jsou pronajaty pokoje č. 1 a č. 2 společně s koupelnou, platí se příplatek za koupelnu pouze jednou. Ve všech vnitřních prostorách zámku Nový Hrad je zakázáno kouření.

Obec Jimlín leží nedaleko města Louny. Strategické umístění obce ji předurčuje pro prožití víkendu v romantickém prostředí a může se stát i výchozím místem pro pěší i cyklistické výlety po okolí a poznávání přírodních krás i památek, které třeba neleží na hlavních turistických trasách, ale nabízejí neopakovatelnou atmosféru a kulturní zážitky. V návštěvní době zámku jsou pro veřejnost zpřístupněna všechna tři nádvoří. Naleznete zde vchod do podzemních koňských stájí nebo se můžete vypravit do podzemí pod zámeckou věží. Možná je samozřejmě i prohlídka interiéru zámku.

Provozovatel

Nový hrad Jimlín

Jimlín 220
440 01 Jimlín
Tel.:
+420 733 691 473
Email:
info@zameknovyhra...
WWW:
www.zameknovyhrad.cz
GPS:
50,319581 13,749372
 
 

Vstupné

Cena: 1 950 Kč

Poznámka:

pokoj s koupelnou s hydromasážní vanou a WC

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Moštárna Louny

Moštárna Louny

Louny, Ústecký kraj
Hotel a restaurace Merlot

Hotel a restaurace Merlot

Louny, Ústecký kraj
Restaurace Šalanda

Restaurace Šalanda

Louny, Ústecký kraj