!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > H.E.A.T. program v Partyfitu na Praze 8
Životní styl

H.E.A.T. program v Partyfitu na Praze 8

Nejúčinnější spalování tuků při ověřených moderních cvičeních. H.E.A.T. Program – "Hubneme chůzí" – revoluce ve fitness – zhubněte při nezátěžové chůzi na páse pod dohledem cvičitele.
Přijďte se podívat do moderně zařízených prostor Partyfitu s kvalitním sportovním vybavením, příjemným a ochotným personálem a zkušenými instruktory. Naleznete zde zábavu, relaxaci a hlavně aktivní odpočinek. Přijďte strávit svůj volný čas do míst, kde zapomenete na denní shon, oprostíte se od všech problému a naberete novou energii.

H.E.A.T. PROGRAM® je skupinové cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu. Při chůzi na mechanických pásech za doprovodu motivační hudby přirozenou a nenásilnou formou hubneme, posilujeme srdce, zlepšujeme práci s dechem a to aniž bychom zatížili páteř a klouby. Je určený pro všechny věkové kategorie.

ZUMBA – "Hubneme tancem" jedno z nejoblíbenějších současných cvičení kombinující prvky aerobiku a latinskoamerických tanců. Vše v pohodové a přátelské tamosféře.

 

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí