!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Zoom Cycle
Letní sporty

Zoom Cycle

Spinning je skvělá forma aerobní aktivity vhodná pro všechny dospělé věkové skupiny. Jedná se o aerobní nízkozátěžovou formu aktivity.
Proč tedy spinning?
Skvělá aerobní aktivita nezávislá na počasí. Jediné, co k lekci potřebujete, je plastová lahev s vodou, vhodné oblečení a sportovní obuv. Kombinace vhodné hudby, vedení trenéra a relaxační osvětlení přispívá k pozitivní náladě během lekce. Ranní lekce napomáhá skvěle nastartovat mysl i tělo pro celý den. Odpolední/večerní lekce vám pomohou vyčistit hlavu a odreagovat se od celodenního sezení v kanceláři. 

Jak vlastně spinningová lekce vypadá?
Před začátkem lekce požádejte instruktora o pomoc s nastavením kola. Na začátku absolvujete zhruba 5-8 min. volné jízdy na zahřátí, poté následují fáze jízdy do kopce se zátěží či bez zátěže, střídání pozic v sedle a vestoje, sprinty a po cca 45 min. je lekce zakončena jízdou v rovině bez zátěže (tzv. vyjetí) a strečinkem.

Není třeba předešlá zkušenost či skvělá fyzická kondice!
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 9. 2020